Velikonoce v Paloma Průhonice: speciální balíček na ubytování s večeří a velikonoční sladkosti v cukrárně

Redakce Luxus.cz
15. Duben 2019

Restaurace a Cukrárna v Průhonicích si již vydobyly své postavení na gastronomické mapě Prahy, i když se nachází na jejím samém okraji v Průhonicích, kde již začíná kraj Středočeský. V cukrárně se o nabídku veškerých sladkostí stará šéfcukrář Libor Krušinský, který pod taktovkou šéfkuchaře restaurace Nicolase Decherchi připravuje nejenom francouzské dezerty, ale i další osobité dorty a sladkosti, na které budete po návštěvě ještě dlouho vzpomínat.

Na Velikonoce se zde chystá speciální dezert ve formě velikonočního vajíčka, které se skládá z manga, maracuji a vanilky. Skořápka je tvořena bílou čokoládou přelitou citrónovou glasáží, dekoraci tvoří bílkový meringue a hnízdo, které je také z čokolády.

V nabídce bude od pátku ale i plně čokoládové „designové“ vejce, které Vám vydrží už o něco déle a můžete si ho vychutnat i později po Velikonocích. Vejce bude připraveno z hořké čokolády Michel Cluizel Couverture Vanuari 63 %. V chuti této čokolády, která je vyrobena pouze z čistého kakaového másla, naleznete medovou sladkost, červené bobule i pepřové tóny. Nenajdete v ní žádné rostlinné tuky ani geneticky modifikované organismy.

 

V průhonické Palomě si pečou i své vlastní pečivo, a tak ve velikonoční nabídce nemůže chybět ani mazanec. Také ten ale nebude „obyčejný“, i když jeho složení bude obsahovat klasické ingredience jako mandle, vanilku, kandovanou pomerančovou kůru a rozinky namáčené v kořeněném rumu Captain Morgan. Tentokrát bude mít formu křížových bochánků, tzv. „crossbuns“.

Hotel s restaurací si pro Vás na velikonoční pátek, či sobotu připravil speciální balíček, ve kterém naleznete ubytování se snídaní, večerní menu s vinným párováním, poukázku na procházku do Průhonického parku a ještě malé velikonoční překvapení. To vše za necelých šest tisíc na osobu.O víkendu má být již zase krásné počasí, tak proč nezajet do Průhonic a nedopřát si zážitkové svátky Více na www.palomapruhonice.cz.