Veronica lorio se v kolekci Jaro Léto 23 vrací k základním kamenům sportovního šatníku

23. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 23. 10. 2022

Veronica lorio se v kolekci Jaro Léto 23 vrací k základním kamenům sportovního šatníku v ženském a sexy tónu.

Kolekce rozmanitých tvarů a barev, která opět vypráví příběh ženy mnoha tváří, jejíž styl se neustále mění, v průběhu času je odlišný, ale řídí se ženským a přirozeně nonšalantním rysem Veronicy lorio, která dokáže spojit sport a eleganci v jediné vizi.
Sport, a zejména basketbal, zde nachází prostor a stává se dominantním tématem kolekce – dlouhé, volné vesty, připomínající vesty basketbalistů, jsou pokryty zlatými flitry a nesou číslo 23, číslo sezóny.

Kalhoty s knoflíky na boku a kontrastními pruhy na bundě připomínají tvar teplákových souprav z 90. let – lesklé, téměř technické látky dodávají kolekci živý nádech a rozjasňují ji. Bowlingové košile dostávají prostor díky „kapajícím“ duhovým makro flitrům. Nechybí ani denim, stylistický odkaz 90. let a skutečná ikona této dekády, které se s prošíváním a koženými vsadkami používají na cargo kalhoty, minisukně a šaty s dívčím nádechem, v jednobarevném nebo dvoubarevném provedení, s viditelnými zipy, které se stávají stylovými detaily.

Nechybí pouzdrové šaty ve třech délkách, mini-midi-dlouhé, a vývoj symbolického oděvu Veronicy Lorio pokračuje, vedle osvědčených modelů se objevuje model pyžamový, klasický, cargo nebo s flitrovými vsadkami, stejně jako jeho evoluce v jednodílný oblek, v nabídce svrchních oděvů se vrací safari bunda s nepřehlédnutelným materiálem bez rukávů a je obohacena o dvoubarevný saténový biker a bundu „bouclé crop“.

Krásné lurexové dvojsety vykukují a volba krytých nebo šperkových knoflíků, stejně jako prošívané košíčky u pouzdrových šatů, zdůrazňují zálibu ve vzácných detailech, která ženu Veronica lorio odlišuje a činí ji vždy elegantní v její jednoduché ženskosti.
Vodní zelenomodrá, sytě růžová a šeříková se mísí s bílou, světle růžovou, černou a béžovou a vytváří pestrou a ženskou paletu, která v jasných barvách nachází mladší výraz a v neutrálních barvách dospělejší rovnováhu, ale když to nejméně čekáte, opět se mísí mezi sebou, mezi pruhy a květinovými vzory.

Galerie