Vezměte s sebou oblíbené LUSH produkty, které mohou i na palubu letadla

31. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20685

Ať už letos plánujete delší dovolenou na pláži, nebo krátkou dovolenou ve městě, LUSH tuhé a bezobalové výrobky budou vašimi věrnými společníky. Produkty jsou k dostání online a ve všech kamenných prodejnách. V Praze můžete využít i služby Wolt a produkty si nechat doručit až ke dveřím!

Pro efektivní čištění obličeje

Charcoal Mýdlo na obličej 290 Kč/ kus

Když cítíte, že by si vaše pleť zasloužila trochu důkladné hloubkové očisty, sáhněte po tomto obličejovém mýdle s dřevěným uhlím (dříve známém jako Coalface). Dřevěné uhlí, které je známo svými absorpčními schopnostmi, pomáhá odstraňovat z pokožky přebytečný maz. Růžové a santalové dřevo dodává uklidňující vůni a pomáhá rozjasňovat pleť. Svou jemností je mýdlo je dokonale vhodné pro mytí tváře, ale zároveň je skvělé i na tělo.

Pro osvěžující sprchu

Minamisoma Sprchový olej 190 Kč/ kus

Sprchový olej, který můžete použít na mytí místo sprchového gelu, poskytuje jemnou očistu, ideální pro citlivější pokožku. Můžete jej ale také nanést až na závěr sprchování – jednoduše jím promasírujte již umytou pokožku celého těla, lehce opláchněte a dopřejte si tak dávku péče a hydratace.

Pro krásné a zdravé vlasy

Seanik Šampuk 300 Kč/ kus

Těšte se na krásné nadýchané vlásky a umyjte je za pomoci výživné mořské řasy pro hebkost, mořské soli pro objem a citronů pro lesk jako blesk.

Pro nebeskou vůni, která vydrží celý den

Aromaco Deodorant 250 Kč/ 100g

Jemný tuhý deodorant absorbuje nepěkné odéry a zanechá vás svěží jako jarní květinky. Esenciální oleje a antibakteriální ingredience pracují ruku v ruce na tom, aby vás udržely svěžía v suchu. Vilín viržinský a heřmánkový ocet póry neucpávají, ale stahují a pomáhají vám a vašemu podpaží zůstat v pohodě.

Nezapomeňte na správný obal!

Korková krabička 250 Kč/ kus

Zas o krůček blíž k přírodě. Korkové krabičky jsou vyrobeny z kůry korkového dubu pocházejícího z jižního Portugalska a jsou 100% přírodní a biologicky rozložitelné. Protože korek velmi dobře absorbuje vlhkost a rychle vysychá, je krabička praktickou a udržitelnou alternativou pro uchovávání vašeho oblíbeného šampuku. Korek je získáván odlupováním neustále dorůstající svrchní kůry stromů, která se po 9 letech přirozeně obnoví a strom je připraven na další sklizeň. Ta nejenom, že stromu neškodí, ale naopak podporuje květenství a životní cyklus rostliny. Korkovka jistě bude skvělým společníkem na cestách, ať už vás toulavé boty zavedou kamkoliv. Nechte žít korkovku v symbióze s vaším šampukem s on vám bude na oplátku dělat společnost ještě déle.

Galerie