Víkendové tašky z Café Buddha můžete ochutnat i vy

Redakce
12. Duben 2021
Čtenost článku je: 14572 [?]

Café Buddha spustilo víkendovou akci, která dělá z fádního volného dne zážitek. Taška plná dobrot za skvělou cenu a pokaždé s jinou tématikou. Nají se z ní minimálně 4 osoby. Cena se pohybuje dle stylu kuchyně okolo 799 Kč.

„Nápad přišel jednoduše v době „domácího celostátního vězení“, kdy jsem já i moje rodina, přátelé či známí toužili po víkendové změně. Proto nejjednodušší spojení, které přišlo na první dobrou, pekelně zabralo. Jde o víkendové akce, kdy se daný termín opírá o jednu oblast či směr. Již jsme absolvovali thajský a indonéský víkend. Nyní nás čeká vietnamský a příští víkend bude pan asian food box. Nejde o žádné super novinky, prostě klasika v hojném množství a za sakra skvělou cenu,“ říká k víkendovým akcím majitel a executive chef v jedné osobě Štěpán Návrat.

Každý si může na víkend nakoupit víkendovou evergreen tašku, která je dostupná na e-shopu. K právě příchozímu víkendu se váže vietnamská evergreen taška plná dobrot. V jedné krabičce je Pho Bo, v druhé Nem Cuon Cuck, ve třetí Bun Bo Nam Bo, ve čtvrté Bahn Mi Chicken, v páté Bo La Lot, v šesté Coco Pancakes a v té poslední sedmé se žlutým nádechem Mango Salát. Tento balíček je za cenu 799 Kč + 75 Kč balné + doprava dle místa doručení (po Praze a blízkém okolí).

Dobrá zpráva je, že víkendy byly v době pandemie a budou i v normálním provozu. Proto tato akce jede dál. Tematické zaměření se každý gastronomický požitkář dozví s předstihem pomocí newsletteru či přes sociální sítě. Je to impulzivní a naprosto chutěmi nabitá taška, která stojí za ochutnání.

CAFÉ BUDDHA