Všechny krásy světa v jednom koutě Evropy!

05. Prosinec 2019
Čtenost článku je: [?]

V čem spočívá kouzlo země, rozdělené mořem a rozeseté na stovkách ostrůvků?

Možná je to blankytné nebe a více než 14 000 kilometrů pobřeží s písečnými plážemi i divokými útesy. Možná pohostinnost, přátelská atmosféra a vynikající jídlo. To je Řecko, země, kam se turisté vrací nejraději. 

Vše, co čekáte od dovolené, najdete v Řecku!

V bezpečí Evropy, jen dvě hodiny letu z Česka si můžete užít skvělou dovolenou. Exkluzivní hotely se službami na nejvyšší úrovni, atraktivními aktivitami a luxusními wellness centry vám poskytnou příjemné zázemí pro dny odpočinku. A co víc? Řecko kromě možností luxusního ubytování s úžasnými scenériemi, má od května do října skvělé klimatické podmínky, takže si tu dny božského odpočinku skutečně užijete.

Top dovolená

Největší výběr pobytů v prvotřídních resortech najdete v cestovní kanceláři Greece Tours, která zajistí pobyt zcela dle vašich individuálních požadavků, ať už chcete relaxovat v hotelu jen pro dospělé, v komplexu pro rodiny, představujete si pokoj s privátním bazénem, apartmá, či plážovou vilu. Řecko nabízí také ideální místa pro svatební cesty v romantickém prostředí. Mezi nejexkluzivnější místa patří resorty Sani a Ikos, Porto Zante Villas, Daios Cove Luxury Resort & Villas a špičkové hotely na Santorini nebo Mykonosu.

Servis pro vaše pohodlí

Abyste na cestách měli zajištěno veškeré pohodlí, v Greece Tours se za Vás postarají o veškerý servis, od pojištění a seatingu přes catering během letu až po komfortní hotelový transfer. Pokud nemůžete odjet na delší dovolenou, ale toužíte po několika klidných dnech u moře, můžete do Řecka vycestovat v rámci zkráceného pobytu a dokonce si objednat i přepravu soukromým letadlem.

Ani oblíbeného sportu se vzdávat nemusíte

Většina resortů má vybavené posilovny a široké možnosti provozování vodních sportů včetně potápění. Ideální podmínky má Řecko pro turistiku, kde láká nejen výstup na Olymp. Milujete golf a nechcete se ho vzdát ani o dovolené? Není problém. U řady hotelových resortů například na Peloponésu v Costa Navarino jsou k dispozici i golfová hřiště .

Spolehlivost – 30 let na výsluní

Pokud potřebujete poradit s výběrem, obraťte se s důvěrou na cestovní kancelář Greece Tours. Zkušení zaměstnanci Vám ochotně vyjdou vstříc se zajištěním zájezdu podle Vašich představ.

Greece Tours

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže