VŮNĚ RIVIÈRES DE CARTIER ZACHYCUJÍ KRÁSU ŘEK PLNÉ EMOCÍ A ŽIVOTA

13. Červenec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15394

Mathilde Laurent, parfumérka domu Cartier, vytváří kompozice vůní, které zosobňují čistý styl této významné značky. Novou kolekcí toaletních vod Rivières de Cartier oslavuje Mathilde Laurent existenci a nedotčenou krásu vody jako zdroje čichového vjemu a odrazu vůně.

Hovoříme-li o vodě v parfemářství, je to poměrně běžné, zvláště pokud se jedná o téma intenzity vůně. Faktor inspirace je ale nedoceněn. Jaká je role vody? Co nás učí? Mathilde Laurent připomíná, že voda byla naším prvním zrcadlem, očišťuje a směřuje nás k uvědomění si sebe a života, který plyne jako řeka. Pro Mathilde je říční voda parfém obsahující vůni každého prvku, se kterým se cestou potká, organický nebo minerální: listy, květiny, kořeny, ovoce či kameny. Každá vonná molekula se spojí s vodou a zanechá po sobě pestrý přírodní koktejl plný nádherného aroma.

Radost, bezstarostnost a bohatost: tři řeky, tři silné emoce jako přírodní koupel a oslava života.

RIVIÈRES DE CARTIER ALLÉGRESSE

Řeka krásná a radostná, která se rozechvěje potěšením při setkání s tuberózou. Plná života nasává vůni lístků a zrnek bergamotu a čerstvých tónů černého rybízu.

RIVIÈRES DE CARTIER INSOUCIANCE

Svobodná a sladká, tato něžná řeka září v odlesku slunečních paprsků. Odráží se od kvetoucích kosatců a fialek jiskřící v chladném stínu ovocných stromů.

RIVIÈRES DE CARTIER LUXURIANCE

Tato velkorysá a bohatá řeka oplývá přírodou. Ve vůni naleznete kapradiny, řečík lentišek, dub, rozmarýn a divoké byliny. Je zdrojem přirozené a nespoutané svěžesti, jejíž energie je zintenzivněna pelargonií.

Design, flakóny i složení vyjadřují plně odpovědný přístup. Všechny vůně vznikají z vysoce kvalitních ingrediencí. Obsažený líh pochází z plně rostlinných složek, neobsahuje žádná umělá barviva a je té nejvyšší kvality. Využité rostliny jako kosatec, tuberóza nebo pelargonie se pěstují a sklízejí v souladu se společenskými normami a požadavky životního prostředí. Nové vůně Rivières de Cartier ztělesňují dlouhodobý závazek domu Cartier k odpovědnosti. Tento slib je poplatný u všech vůní Cartier.

Toaletní voda z kolekce RIVIÈRES DE CARTIER 100 ml: cena 3000 Kč.

Galerie