Vůně slunce díky letním vůním Calvin Klein

Redakce
24. Červen 2020
Čtenost článku je: 12474 [?]

Léto už je tu, horké počasí nám klepe na dveře a my se chystáme vyrazit k rybníkům či do bazénu. Každý však chceme dokonale vonět, a to v létě platí dvojnásob. Firma el nino parfum, velký prodejce parfému a kosmetiky, nám s tímto naším přáním hravě pomůže. Představuje totiž dvě letní vůně značky Calvin Klein pro muže i ženy, díky kterým budeme zaručeně přitahovat pohledy všech kolemjdoucích.

CALVIN KLEIN ETERNITY SUMMER 2020, vůně pro ženy

Čerstvě pikantní vůně pro moderní ženu, ze které vyniká zázvor, kokosový nektar, pižmo a jasmín, nám přináší jiskru jako od pravého slunce, což dodává parfému právě takový ráz, který se nejvíce rozvine v létě a na jaře. Velikou výhodou celé vůně je, že se hodí úplně ke každé příležitosti – od rána do večera, na intimní večeři při svíčkách i do práce. Schopností parfému Eternity Summer 2020 je naplnit nás a naše okolí optimismem a sebevědomím.

Neodolatelnost parfému spočívá v hned mnoha faktorech. Úvodní tóny ve znamení bergamotu, královské růže a fialkového listu dokáží okamžitě upoutat pozornost. Srdce s nádechem zázvoru, jasmínu a exotického kokosu neponechá stát žádného muže. Hlavní vůně, sympatizující s erotizujícím pižmem, guajákovým dřeven a vetiverem dokonale podtrhnou naši ženskost a krásu.

CALVIN KLEIN ETERNITY SUMMER 2020, vůně pro muže

Toaletní voda, která v sobě zahrnuje energické citrusové plody, čerstvé byliny, orientální koření i elegantní dřevité noty, je přesně to, co potřebuje každý pravý gentleman, aby v horkých letních dnech upoutal pozornost každé ženy. Při jediném přičichnutí k této vůni pohladíte svoje smysly a získáte pocit uvolnění a elegance. Eternity Summer 2020 můžete využít na dovolené, v zaměstnání i v domácím prostředí.

Nás a naše okolí vůně nadchne skvělým počátkem bergamotu, šalvěje a badyánu. Základem celé toaletní vody je však labdana, kadidlo a santal, což je doplněno srdcem šafránu a kokosu.

Elnino.cz