Vychutnejte si poctivé pochoutky značky MarmeLinda

Redakce
30. Listopad 2020
Čtenost článku je: 14494 [?]

Určitě milujete, nebo jste minimálně ve svých dětských letech milovali pochoutky, jako jsou marmelády, džemy, slané delikatesy či sirupy. Kdo by si také po ránu nechtěl dát lahodné pečivo s výbornou marmeládou či džemem. Jestliže patříte přesně do této skupiny lidí, nebo máte děti, které rády mlsají, je pro vás společnost MarmeLinda, která vyrábí tyto produkty pro jednotlivce i velké korporátní firmy, jasnou volbou.

Společnost MarmeLinda založila paní Linda Bezusová Kamarádová, která dříve pracovala ve světě financí, kravat a kostýmků, ale jednoho dne se rozhodla uvařit si svou první marmeládu. V této chvíli začala Linda objevovat voňavé chutě a rozhodla se, že bude vyrábět lahodné produkty, na kterých si každý doslova „smlsne“.

Linda získala v roce 2018 za černorybízovou marmeládu zaslanou do mezinárodní soutěže do Londýna nejvyšší gastronomické ocenění Great Taste. Letos byla obdařena dvěma hvězdičkami za svou hruškovou marmeládu, což je v podstatě druhé místo, a další 2 marmelády si odvezly místo 3. To je na takto prestižní soutěži opravdu mimořádný úspěch.

U značky MarmeLinda si vyberou všichni, co milují poctivé produkty. Naleznete zde klasické chutě i delikátní kombinace a výrobky jsou ověnčené spoustou mezinárodních ocenění, což je taková pomyslná třešnička na dortu. Zajímavé je, že hned zpočátku získala paní Linda na své výrobky zlatou medaili, což ji velice motivovalo, aby ve svém snažení pokračovala.

Linda využívá k výrobě především lokální suroviny a během zimy poté volí exotiku. Sama navštěvuje lokální pěstitele, kteří jsou označeni ochrannou známkou SISPO, která zaručuje kvalitní ovoce – rybíz, aronii a rakytník má Linda dokonce v BIO kvalitě. Marmelády v sobě mají povětšinou poměr ovoce 70–80 %, navíc se do nich nepoužívá kyselina citrónová a zahušťují se čistým pektinem, což jim zaručuje výbornou chuť, díky které se zákazníci stále vrací.

Každý rok vyřadí Linda ze své nabídky přibližně 3 produkty, ale naopak započne i 3 nové vyrábět. A tak je nabídka vždy pestrá. Na trzích nabízí i ochutnávky, a tak můžete sami poznat, kterou marmeládu máte právě vy rádi. Linda nám prozradila, že se mnohdy stává, že i člověk, co nikdy marmelády nejedl, odchází z trhů s plnou taškou.

MarmeLinda

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže