Vydejte se zdravou cestou díky MyRaw

Redakce
16. Březen 2021
Čtenost článku je: 16879 [?]

Jste milovníky lahodných zákusků, výborné kávy a spoustu dalšího chutného jídla, ale v poslední době si čím dál více vyčítáte vaši stravu a snažíte se si přesně takovéto pokrmy zakazovat? V dnešním článku vám společně s MyRaw poradíme, kde si můžete bezstarostně dát vaše oblíbené pokrmy a přitom nemít stres z toho, že jste si dali o trochu více sladkého jídla, než jste měli.

Ještě před sedmi lety u nás v České republice neexistovala žádná raw vegan kavárna, která by byla schopna naplnit všechny požadavky lidí, kteří milují kávu a dortíky, ale zároveň by se rádi zdravě stravovali. S tím se značka MyRaw rozhodla něco udělat a založila v Praze, v ulici Dlouhá, úplně první raw vegan kavárnu, kterou si lidé ihned zamilovali.

Společnost MyRaw Food není ale známá pouze svou kavárnou, ale také tím, že se jedná o dlouhodobý projekt, který si klade za cíl pomoci lidem dodržovat zdraví životností styl, ale to bez jakékoliv stresu a krutosti, kterou přináší spousta složitých diet. Jen při pomyšlení na výtečné smoothies či lívance s borůvkami, které si v MyRaw Café můžeme dát, se mi sbíhají sliny. V kavárně se samozřejmě myslí i na milovníky míchaných „vajíček“, které si můžete dát k snídani s raw chlebem tak trochu jinak.

Nechybí ani výborné polévky jako hrášková či thajská nebo kapustové nachos s kešu dipem jako předkrm. A že zdravá pizza neexistuje? I v tom vám pomohou v MyRaw Café, kde si můžete pochutnat na jejich výborné Pizza Italiana, ve které nalezneme tamari, kešu či slunečnicová semínka. Zapomenout nemůžeme ani na saláty, plněnou zeleninovou tortillu nebo také sýrový talíř s brusinkovou omáčkou a krekry. A dále si samozřejmě můžete vychutnat hromadu skvělých dortíků, v nichž si vybere úplně každý.

Kromě chutného jídla nabízí MyRaw Food ale také workshopy vaření, krabičkovou dietu a pobyty s veganskou stravou s tanečními kurzy. V kavárně značka také pořádá zajímavé akce či cateringy pro společenské události. Zkrátka, MyRaw pomáhá měnit náš život k lepšímu.

MYRAW CAFÉ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže