Výrazné barvy a nenapodobitelný luxus, to je Dolce & Gabbana for baby

15. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17151

Kdo by přeci nechtěl, aby jejich děti nosily stejně luxusní oblečení jako jejich rodiče. Pokud se rodiče nebojí odvázat a nosit drahé značky, vidí to i jejich děti, které velmi brzy začnou chtít chodit oblékaní stejně. A tak proč jim to nedopřát, když máme tyto možnosti. Právě v našem Baby speciálu vám představujeme luxusní značky, které svou originální módu přesouvají i na dětské prvky, a ne pouze na oblečení pro dospělé. Dopřejte tedy dávku luxusu i své ratolesti, a dnes konkrétně se značkou Dolce & Gabbana!

Dolce & Gabbana se rozhodla zvýraznit každý rys vašich dětí. Jejich kusy oblečení jsou totiž nenapodobitelné nikým jiným a na vašich dětech vyniknou jako na nikom jiném. Nedá se ani jednoduše popsat, jak se dokonalé vzory a speciální barvy skvěle doplňují. Musíte se sami přesvědčit z vizuálů!

Značka je svými luxusními kousky připravena jak pro chlapce, tak pro dívenky. Mladé slečny si totiž mohou obléknout jedinečně stylovanou modro-bílou kolekci se vzory připomínající květiny. A najdete zde vše, co se vám zamane! Od šatiček, bot, kloboučků, mašliček až po kabelky.

Chlapci ale také nezůstanou zkrátka. Jejich oblečení stylované dočervena s tygřími vzory a květinami jsou totiž výborným ekvivalentem pro dívčí kolekci. V těchto krásných stylech jsou vytvořeny košile, kraťasy, kalhoty i mikina a spoustu dalšího.

Na své si ale přijdou i ti nejmenší z nás. Pro nově narozená miminka je totiž Dolce & Gabbana připraveno stejně jako na ty starší! Třeba luxusní botičky a šatičky udělají vaše miminko ještě krásnější!

Galerie