Výtečné jídlo při pohledu z Terasy U Zlaté studně

Michal Hutta
01. Červenec 2020

Není nic krásnějšího než výtečné jídlo, které si vychutnáte v jedné z nejvyhlášenějších pražských restaurací. Kam ale zajít, abyste si mohli pochutnat na výborném pokrmu, potkali příjemný a profesionální personál a zároveň k tomu měli dokonalý výhled na celou Prahu ? Terasa U Zlaté studně je jasnou volbou!

A tak jsem se na Terasu U Zlaté studně vydal i já objevit tento fantastický výhled, dát si sklenku vína a ochutnat zdejší gastronomii. Je samozřejmě jasné, že jsem byl usazen na střešní terase, kde jsem pochopil, proč je Praha právem označována za jedno z nejkrásnějších měst v Evropě. Nejen výhled je ale to, proč tato restaurace stojí za návštěvu.

Musím uznat, že ochutnat vytříbené a skvěle poskládané menu od mistrovského šéfkuchaře Pavla Sapíka bylo pro mě nezapomentuelným zážitkem. Pavel Sapík zde
vytváří spolu se svým týmem speciality české i mezinárodní kuchyně, které hravě uspokojí všechny smysly. Díky svým zkušenostem, které nasbíral na stážích po celém světě, by mohl být klidně oceněn i michelinskou hvězdou. Návštěva této restaurace je skutečně vyjimečným zážitkem.

Velmi milá a příjemná obsluha je skvělým umocněním atmosféry této restaurace, která se nachází ve 4. patře hotelu U Zlaté Studně (Golden Well Hotel Prague). Všem vřele doporučuji, aby si před vstupem do restaurace nechali patřičně vytrávit, protože rozmanitost výběru pokrmů je tak velká, že zaručeně nezůstanete jen u jednoho. Právě Pavel Sapík ve svých menu promítá jeho bohaté zkušenosti ze všech koutů světa, a to je věc, kterou oplývá málokterý šéfkuchař.

Pro mě, jakožto pro milovníka vín, je restaurace unikátem i díky bohatému výběru vín a šampaňských, jenž skvěle doplní a umocní již perfektní gastronomický zážitek z Terasy U Zlaté studně.

Neváhejte a rezervujte si svá místa v restauraci i Vy.

TERASA U ZLATÉ STUDNĚ

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže