Vyzdobte si svůj domov starožitnostmi a uměním díky PragueKabinet

Redakce
17. Leden 2022
Čtenost článku je: 17852 [?]

Připadá vám, že už se až příliš dlouho odevzdáváte klasickému stylu svého domova a rádi byste jej vyměnili za něco nového a originálního, co vám budou závidět všichni v okolí? Pokud milujete moderní styl, ale zároveň byste si jej přáli něčím oživit, rozhodně si přečtěte náš dnešní článek, v němž vám představíme umění a rozsáhlou škálu dekorativních objektů, které společně mohou tvořit ideální souhru a vytvořit vám tak výjimečný domov. A to všechno jednoduše díky konceptu PragueKabinet art & design.

Galerie PragueKabinet propojuje design, dekorativní objekty a umění do jednoho a najdete zde rozsáhlou nabídku od nábytku, uměleckých děl a doplňků do interiéru, které si můžete pohodlně objednat až k vám domů. Produkty, pokud se tomu dá takto jednoduše říkat, PragueKabinet vybírá ze států jako třeba Itálie, Francie, Portugalsko, ale i u nás v Česku, protože právě ve zmiňovaných zemích naleznete prvotřídní krásu.

Společnost si zakládá na tom, aby vám nabízela pouze díla od prvotřídních autorů, jejichž jména byste našli na špičce uměleckého či designerského světa. Od svého vzniku v roce 2009 se zaměřuje na propojení umění a designu s výběrem objetků z italských dílen Fornasetti a Venini a unikátních děl od autorů jako František Vízner, Arik Levy, Eva Sakuma, Tomáš Němec, Nika Zupanc a dalších. 

Jedinečnost objektů je tak ještě umocněna díky způsobu zpracování, především pak u uměleckých děl se jedná většinou o limitované edice, jejichž vzácnost je potřeba ohodnotit patřičnou finanční hodnotou. Nabídka e-shopu je neustále doplňována o nové kusy umění. A pokud byste snad přeci jen nenašli to, co opravdu hledáte, nemusíte zoufat, neboť se stačí s firmou zkontaktovat, popsat jim, o jaký doplněk či umělecké dílo byste měli zájem, a odborníci z PragueKabinet se již vynasnaží ze všech sil přinést do vašeho domova to, po čem opravdu toužíte.

Pokud si však netroufáte na to vybrat si doplňky sami, PragueKabinet vám nabídne poradenství s nejlepšími odborníky v daných oblastech a pomůže s celkovou realizací v oblasti interiérového designu nejen soukromých, ale dokonce i veřejných prostor. A jestliže dáváte přednost osobním setkáním a konzultacím před objednáváním z internetu, navštívit můžete showroom, který má firma zasazený v Praze a kde si budete moci prohlédnout katalogy se spoustou zastupovaných značek.

Aktuální informace o novinkách, chystaných výstavách a další najdete též na sociálních sítích v sekci galerie.

Galerie