Vyzkoušejte séra s aktivní kyselinou hyaluronovou od Smyssly

19. Únor 2021

Cítíte, že by vaše pokožka potřebovala okamžitou hydrataci a ochranu? Máte pocit, že již není dostatečně pevná a zářivá? V těchto případech rozhodně nepřestávejte ve čtení našeho článku! O pokožku se lidé starají už od pradávna, nyní nám navíc může velmi pomáhat moderní farmaceutický a kosmetický průmysl. Ale říkáte si, zda neexistuje nějaká přírodní látka či přirozená možnost, jak se o svoji pokožku starat? Samozřejmě, že existuje! Mezi procesy, které jsou v tomto ohledu přírodě vlastní, můžeme zařadit například výtažky z rostlin nebo fermentaci. A mezi přírodními látkami je nejznámější velmi používaná kyselina hyaluronová.

Kyselina hyaluronová tvoří s vlákny kolagenu a elastinu základní strukturu kůže a drží je mezi sebou propojené. Navíc na sebe kyselina hyaluronová umí vázat molekuly vody – a to v opravdu velkém množství, až tisíckrát víc, než je její hmotnost. Je tak jasné, že se jedná o velmi důležitou součást hydratace. Právě toho se využívá především v kosmetice – molekuly kyseliny hyauloronové slouží k přenášení aktivních látek do pokožky a jejich snazší vstřebávání. Další z účinků spočívá také ve zpomalení rozkladu kolagenových vláken a antioxidační aktivitě.

O všech příznivých účincích kyseliny hyaluronové si je společnost SMYSSLY velmi dobře vědoma, a proto se rozhodla, že nám její regenerační účinky, které přináší pružnost a hladší mladistvější vzhled, přinese v rámci jejich dvou sér. Možná vás hned napadá otázka, proč společnost SMYSSLY zvolila právě séra – ale je to jednoduché. Sérum obsahuje koncentrovanější formuli účinné látky a používá se před nanesením krému. Navíc jsou velmi lehká a stačí jich pouze pár kapek.

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%

Po třicítce by měla být pleťová séra s hyaluronem samozřejmostí, neboť tvorba této blahodárné látky začíná s přibývajícím věkem ubývat. Séra od SMYSSLY obsahují optimální koncentraci nízkomolekulárních a středně velkých molekul kyseliny hyaluronové. Větší molekuly aktivně zachycují vlhkost z okolního prostředí a vytvářejí bariéru zabraňující vysušení pokožky. Menší molekuly naopak pronikají do hlubších vrstev, a tak bude vaše pokožka dlouhodobě pevná, svěží a jasná.

V nabídce SMYSSLY naleznete právě již dvě zmiňovaná séra. Jedním je INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1% vhodné především pro všechny typy pleti do věku 40 let. Dále je samozřejmě k dispozici i INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 4%, které mohou využívat všechny ženy, které již překonaly čtyřicítku.

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 4%

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 4%

Oddejte se tak skvělým aktivním sérům s kyselinou hyaluronovou od SMYSSLY i vy a zabraňte stárnutí a vysušení vaší pokožky!

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%

INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%

Smyssly

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%
INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 4%
INTENZIVNÍ SÉRUM KYSELINY HYALURONOVÉ 1%

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže