Výzva pro Milovníky a milovnice značky Lush! Vytvořte si svůj vlastní Knot Wrap!

18. Duben 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24837

Lush nabízí milovníkům svých produktů z celého světa jedinečnou příležitost vyjádřit svou kreativitu a zúčastnit se Lush Global Knot Wrap soutěže. Tato unikátní soutěž, která je otevřena od 27. března, vyzývá účastníky, aby vytvořili design Knot Wrap s tématem "Knot Wrapping Around The World".

Cílem této soutěže je oslavit tradici darování, posílání a předávání dál po celém světě a vyjádřit to v univerzálním ekologickém a znovupoužitelném obalu, který nahrazuje jednorázové dárkové obaly. Vítězný design se bude používat jako látka na obálku připravované knihy o vázání do šátků a bude k dispozici pro prodej po celém světě. Aby oslavoval pouť darovaného Knot Wrapu, který je poslán dál. Kdyby Knot Wrap mohl vyprávět o své cestě, co by řekl? Jak by mohl vypadat?

Látkové obaly Lush Knot Wraps snižují spotřebu odpadu u malých i velkých dárků. Jsou vyráběny z vintage materiálů, bio bavlny nebo příze vyrobené ze 100% recyklovaných plastových (PET) lahví, čímž pomáhají snižovat množství plastového odpadu, jehož rozklad trvá stovky let.

  • Od jejich uvedení na trh v roce 2010 si zákazníci*ce Lush zakoupili více než 7 milionů Knot Wrap obalů!
  • Lush od jejich představení přeměnil na Knot Wrap obaly více než 6,1 milionu plastových PET lahví!

„Je možné, že už nikdy nebudete kupovat dárkové obaly, pokud předáte tradici znovupoužitelných Knot Wraps své rodině a přátelům. Látka může být uchovávána v rodině a předávána z generace na generaci." – Maria Feast z týmu dárkových obalů v Lush

Vítěz/vítězka celosvětové soutěže Global Lush Knot Wrap obdrží finanční odměnu ve výši 1 000 liber (což odpovídá zhruba 26 000 Kč), spolu s exemplářem Knot Wrap s vlastním návrhem a výtiskem knihy Knot Wrap od Lush, která bude uvedena na trh v listopadu.

Vítězný návrh bude zahrnut do procesu výběru vzorů a pokud bude schválen, bude použit jako látkový obal pro knihu Lush Knot Wrapping, která bude distribuována celosvětově v listopadu. Díky promyšlenému designu bude možné Knot Wrap používat opakovaně jako univerzální ekologickou alternativu k jednorázovým dárkovým obalům.

Soutěžní návrhy lze zasílat e-mailem na adresu design.submissions@lush.co.uk. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 27. dubna, a vítězové/vítězky budou kontaktováni nejpozději v pondělí 15. května 2023.

Lush Gifts je oddělení zodpovědné za vývoj nových a inovativních způsobů balení dárků pro zákazníky Lush. Suzie Hackney, kreativní šéfka a vedoucí v oddělení dárků, bude mít rozhodující slovo při výběru vítězného návrhu v Global Lush Knot Wrap soutěži. Suzie se specializuje na vytváření úchvatných designů a hledání nových způsobů obdarování blízkých, často využívá recyklované, regenerativní a znovupoužitelné materiály.

„Knot Wraps představují velmi zábavný a krásný způsob balení dárků a jejich navrhování je radost, jsou prázdným plátnem pro ztvárnění designu a vyprávění příběhů. Jsem opravdu nadšená, že mohu někomu otevřít tuto příležitost doplnit náš rostoucí archiv návrhů a nemůžu se dočkat, až uvidím, s čím lidé přijdou!" – Suzie Hackney, kreativní šéfka a vedoucí v oddělení dárků (Lush Gifts)

Další informace o soutěži a jejích výsledcích naleznete v často kladených dotazech zde.

Galerie