W RESTAURANT U VÁS DOMA: LUXUSNÍ GASTRO ZÁŽITEK S PROFESIONÁLNÍM ROZVOZEM

Redakce
26. Březen 2021
Čtenost článku je: 14413 [?]

V této náročné době bychom neměli zapomínat na sebe. Udělejte si radost a zažeňte černé myšlenky skvělým obědem nebo luxusní večeří. Ve W RESTAURANT vám ji připraví a krásně naservírovanou dovezou až k vám domů. Žádné otravné plastové krabičky a příbory nebo studené jídlo. Přesvědčte se, že i doma může být jídlo zážitkem.

To, že si do W RESTAURANT nemůžete zajít, neznamená, že nemáte šanci ochutnat proslulé steaky připravené na speciálním grilu na dřevěném uhlí. Nebo že si nemůžete pochutnat na čerstvé rybě, domácích těstovinách nebo hříšném dezertu.

Nemáte při home officu čas vařit oběd a pak v zápětí večeři? Nebo snad raději chcete strávit příjemný večer s partnerem či rodinou než u plotny? Stačí si vybrat z bohatého menu šitého na míru pro masožravce i vegetariány. A do hodiny si na něm už budete pochutnávat. Rozvoz totiž W RESTAURANT vyladilo k dokonalosti. Zapomeňte na plastové krabičky a příbory, ve W RESTAURANT chtějí, aby jídlo bylo zážitkem za všech okolností. Pokrmy balí pečlivě tak, aby nevychladly a neztratily svou chuť. A okamžitě je odváží až k vám domů, každý den včetně víkendů.

To, že se snaha vyplácí, dokazují spokojení hosté pochvalující nejen rychlý rozvoz, ale i servírování a chuť. Nejeden zákazník z W RESTAURANT byl překvapen, že šťavnatý steak je stále tak dobrý, i když musel urazit vzdálenost z kuchyně W RESTAURANT až k vám do obýváku. A právě tyto milé recenze dodávají sílu vařit zákazníkům dál.

Kromě široké nabídky výborné středomořské kuchyně nabízí ve W RESTAURANT také velký výběr kvalitních vín, které posunou výborné jídlo ještě o další level. Páry toužící po romantické večeři pak jistě nadchne menu pro dva, které obzvláštní nejeden dlouhý zimní večer.

Dokud nebudete moci vy do W RESTAURANT, přijede W RESTAURANT s kvalitním jídlem a pitím k vám!

W RESTAURANT

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže