Werso®, spodní prádlo pro náročné

Hana Benešová
10. Leden 2019

Utracených peněz za spodní prádlo bychom neměli litovat. V kvalitním spodním prádle se člověk nejen dobře cítí, ale také lépe vypadá. Kvalitní spodní prádlo totiž dokáže vyzdvihnout naše přednosti a zamaskovat nedostatky.

Výrobou a prodejem spodního prádla se zabývá česká firma Werso s. r. o. V její klientele je nejeden náročný zákazník, kterému umí splnit požadavky na jedinečný a exkluzivní vzhled prádla, komfort zajištěný perfektními střihy, zpracováním a použitím nejkvalitnějších, zejména západoevropských materiálů. Pro své dokonalé konstrukce a provedení je oblíbena u všech věkových kategorií a lidí nosících nadměrnou velikost.

Značka vznikla roku 2004. Od té doby si získala řadu zákazníků, nejen v České republice. Klienti si ji zamilovali pro její modely, jež jdou ruku v ruce s nejnovějšími světovými trendy. Ryze praktické je, že všechno zboží je skladem a jeho dodávka trvá většinou do 24 hodin.

V kategorii podprsenek naleznete snad vše, co existuje – push up podprsenky, vyztužené podprsenky, bezešvé podprsenky a také podprsenky s gelovými košíčky. Vyberou si majitelky malého, ale i velkého poprsí. Protože je Werso®  výrobcem, není pro něho problém podprsenku na zakázku upravit. Kalhotky od Werso®  mají příjemnou stahovací a tvarovací schopnost, díky níž budou vaše partie vypadat pevnější.

Werso®  samozřejmě nabízí i pánské spodní prádlo. S jeho kvalitními kousky bude spokojen i velmi náročný muž.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor