Yankee Candle: ty nejčistší, pohádkové vůně

Hana Benešová
14. Březen 2019

Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem, jaký se skrývá za svíčkami YANKEE CANDLE. Na počátku stál jeden jediný člověk. Dnes je společnost Yankee Candle nejproslulejším výrobcem aroma svíček a vůní do interiérů.

 

A v čem že jsou svíčky Yankee Candle tak unikátní? Protože od momentu, kdy škrtnete sirkou, až do posledního zaplápolání plamínku, uvolňují vonné svíčky Yankee Candle ty nejčistší, pohádkově osvěžující vůně, jejichž intenzita se ani postupem času nezmění. Každá esence musí vonět tak reálně a příjemně jako skutečná květina, ovoce, koření, místo nebo zážitek, kterým je inspirovaná.

Tím se liší svíčky Yankee Candle od svíček jiných společností, které mnohdy po pár hodinách hoření přestanou tak krásně vonět, jako na po jejich zapálení. Yankee Candle voní do posledního záblesku plamínku. 

V Yankee Candle pokračují v krásném tradičním řemesle, které dědí z generace na generaci mistrů svíčkařů. Ctí tradiční postupy a přitom neustále hledá nové, a to proto, aby zpříjemnili život milovníkům vonných svíček. Jejich svíčky jsou autentické, věrné předloze a hlavně dlouhotrvající. Všechny parfemace pečlivě zkoumá a testuje tým zkušených „nosů“, aby bylo dosaženo ideální výraznosti a nejlepší kvality vůní.

Novou kolekcí je Sunday Brunch. Je plna jarních kompozic, založených na vůni cukrových květin a belgických vaflí, kterým jen těžko odoláte. Dvě jarní novinky jsou také v Elevation  Collection. Svíčka Sun Warmed je jako louka prohřátá sluncem. V jejím vrcholu je mandarinka a kakost, v srdci levandule s citrusy, jejím základem je pudrové pižmo a ambra. Druhá novinka, svíčka Passion Flower, je jako květ vášně, jako opojné vůně rostlin, které kvetou v noci. V její vůni ucítíte mandarinku, černý rybíz, jasmínový čaj, lotosový květ, orchidej a ambrové pižmo.