Za hranicí komfortu a dokonalosti díky prémiovým spotřebičům ASKO

Redakce
24. Září 2021
Čtenost článku je: 12261 [?]

Prémiové spotřebiče ASKO s nezaměnitelným skandinávským rukopisem poprvé přicházejí i na český trh. Přinesou domů luxus, dokonalé řemeslné provedení i špičkové technologie. A nabídnou moderní, ale přitom dokonale nadčasovou krásu a radost z každé činnosti. Ať už se odehrává v kuchyni nebo prádelně. Exkluzivní značka luxusních domácích spotřebičů ASKO má už i u nás svůj vlastní showroom v prestižním multifunkčním BB Centru na pražské Brumlovce.

Inspirováno Skandinávií

Krása dlouhých zim s nekonečnými zasněženými pláněmi, kterou střídají krátké záblesky jasného severského léta překypujícího životem. Ale také drsné klima i omezené zdroje, které Skandinávce naučily, že pro přežití v náročných podmínkách je nezbytná účelnost i ohleduplnost. To vše se odráží v jednotě formy a funkce i v podmanivém designovém jazyku ASKO.

Prémiové spotřebiče určené pro vaření, uchovávání potravin a vína, ale také pro péči o prádlo v sobě nesou nezaměnitelný otisk skandinávských hodnot: spolehlivosti, spravedlnosti, péče o rodinu a zdraví i respektu k přírodě. A nacházejí svůj odraz ve volbě kvalitních a odolných materiálů, v promyšleném technickém řešení i v nadčasovém minimalistickém designu bez všeho zbytečného.

Vnesou do domova užitečné funkce, vyzkoušené šéfkuchaři a profesionálními provozy. Ale také přívětivé pohodlí – jsou totiž navržené tak, aby byly oporou a povznášely prostředí, v němž budou sloužit. Jsou poctou jemnému humanistickému minimalismu založenému na tichém bytí.

Navrženo pro dlouhý život

Pro ASKO je design víc než jen vzhled. Prémiové spotřebiče ASKO jsou spolehlivé a vydrží opravdu dlouho. Nadčasový design se zaslouží, aby ani během dlouhé doby, kdy budou odvádět svou práci, neztratily s postupujícím časem nic ze své krásy. Spotřebiče za hranicí komfortu a dokonalosti bezchybně zabydlí i váš domov, aniž by nad ním převzaly nadvládu.

Kuchyně

Široký sortiment exkluzivních kuchyňských spotřebičů ASKO posouvá nejen design, ale i samotný zážitek z vaření na novou úroveň. A s ním i způsob, jakým přemýšlet o péči o sebe a své blízké s ohledem na okolní svět.

V nabídce najdete exkluzivní varné desky, pečicí trouby a kombinované domácí konvektomaty, ohřívací, vakuovací a úložné zásuvky, kávovary, odsavače par, myčky nádobí, chladničky, mrazničky, vinotéky a speciální kuchyňské příslušenství. Vše tvoří jeden dokonalý celek pro radost ze života a společných chvil, které se odehrávají právě v kuchyni – skutečném srdci domova.

Péče o prádlo

Péče o prádlo je základním stavebním kamenem značky ASKO už od roku 1950. Dnes nabízí značka ASKO ucelený koncept péče o prádlo. Exkluzivní spotřebiče pro ty nejnáročnější zákazníky upoutají už na první pohled nepřehlédnutelným designem a špičkovým řemeslným provedením. V dokonalé minimalistické formě skrývají mnohá inovativní řešení pro tu nejlepší a ohleduplnou péči o prádlo a zdraví. Z luxusní prádelny vytvářejí útulné, příjemné a výsostně praktické místo.

Pračky, sušičky i unikátní sušicí skříně se postarají i o ty nejchoulostivější luxusní textilie s ohledem na zdraví, úsporu zdrojů i životní prostředí. V prádelně, kde nemusí být zrovna místa nazbyt, by neměly chybět ani skrytí pomocníci, kteří nezabírají místo na podlaze. Jsou to doplňky, které skvěle zapadnou například mezi pračku a sušičku, nebo dokonce pod ně jako žehlicí prkno nebo koše či police. Jsou snadno přístupné a přitom diskrétně ukryté. Nabízejí užitečné funkce i harmonii a umožní ještě lépe pečovat o prádlo. Koncept ASKO Pro Home Laundry získal nejprestižnější mezinárodní ocenění za design a funkčnost – Red Dot Best of the Best.

Comfort Program

Luxusní spotřebiče ASKO se dají pořídit v designovém showroomu ASKO nebo u vybraných prodejců, a to buď za jednorázovou úhradu, nebo jako součást prémiové služby Comfort Program s měsíčními platbami po dobu jejich plánovaného užívání. Tato služba zahrnuje kromě nadstandardní záruky i odborné poradenství při používání spotřebičů a každodenní asistenci při řešení nečekaných situací. Je ideální například při pronajímání nemovitosti.

Příběh značky

Na začátku byla láska. Příběh značky ASKO se začal psát na farmě ve švédské Vara už v roce 1950, kdy mladý Karl-Erik Andersson postavil své mamince pračku, aby jí ulevil od těžké práce. V té době to byl převratný energeticky úsporný přístroj, který efektivně hospodařil i s vodou. Spotřebič s odolnou nerezovou konstrukcí měl integrovaný ohřev vody i odstřeďování a poskytoval skvělý prací výkon. Brzy jej chtěli další a další, a tak začala sériová výroba. Dnes, o více než 70 let později, je ASKO globální značkou, která si našla cestu do luxusních domovů ve více než 50 zemích po celém světě.

ASKO