Začněte svůj den v příjemném prostředí bistra Ollies

Redakce Luxus.cz
28. Červen 2019

Balbín je zavedené bistro na Praze 2. V posledních týdnech se změnilo k nepoznání. Vývěsní štíty, prostírání i zástěry číšníků se zabarvily do sytě žluté a čokoládově hnědé. Právě tam, na rohu Balbínovy a Mánesovy ulice, byla totiž nově otevřena čtvrtá pobočka Ollies.

Vůbec první Ollies vznikl v Ostravě, kde platí za „snídaňovou destinaci“ všech ranních gurmánů. Na výborné croissanty, sladké domácí müsli nebo anglické snídaně se sem sjíždějí lidé ze širokého okolí. Svůj den nad skvělou kávou či čajem zde probírají mnozí podnikatelé, rodiny s dětmi nebo každý, kdo má chuť a něco dobrého.

V pražském Ollies chtějí založit podobnou tradici. Chtějí tu vytvořit místo, kde se budou lidé pravidelně setkávat a ochutnávat dobroty z poctivé kuchyně. Nejvíce týmu Ollies v Praze chyběla klasická dortová cukrárna, specializující se na dorty všech tvarů a chutí, které mají jedno společné – vysokou kvalitu.

 

V Ollies najdete:

  • úžasný výběr ze spousty dortů každý den
  • domácí výrobu podle vlastních nebo podle vlastních nebo upravených světových receptů
  • nejkvalitnější suroviny, žádné polotovary
  • výbornou kávu,čaje,domácí limonády
  • příjemnou, usměvavou obsluhu
  • prostředí rodinné cukrárny

Na Ollies se můžete obrátit, i pokud potřebujete svou porci sladkého na narozeninovou party, do kanceláře nebo na svatbu. S cateringem sladkých dobrot mají v Ollies bohaté zkušenosti. Nebojí se i speciálních, nadstandardních požadavků. Rádi pro vás zajistí narozeninové dorty, dorty na firemní oslavy a akce, svatební dorty, dětské dorty, sweetbary či zmrzlinu s obsluhou. Novinkou v nabídce jsou prvotřídní croissanty a jiné francouzské pečivo nebo mini dezerty.

Už se vám sbíhají sliny? 

 

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor