Zahalte se do vůně Dálného východu s parfémem Chloé Nomade

Redakce Luxus.cz
21. Únor 2019
Čtenost článku je: [?]

Chloé Nomade je dámská parfémovaná voda, která nadchne ženy dychtící po dobrodružství, poznání nového a ženy milující cestování. Je i skvělým vonným doplňkem pro dámy okouzlené fenoménem digitálního nomádství.

 

Tato parfémovaná voda vznikla loňského roku pod rukama francouzského parfémáře Quentina Bische, který se chtěl odpoutat od věhlasné vůně Chloé Chloé. Rebelskou parfémovanou vodu Chloé Nomade s flakonem ve tvaru kabelky Chloé Drew světu představila francouzská herečka Ariane Labed.

Parfém Chloé Nomade je zahalen do tónů pomeranče, citronu a bergamotu, které jsou ozvláštněné jemnými akordy mirabelky. Do květinového srdce parfému vás pozvolna přenese vůně broskve. V srdci parfému je také sladký jasmín, růže a frézie. V zemitém základu se propojuje ambrové dřevo a santalové dřevo, výrazný oakmoss neboli větvičník, afrodiziakální pačuli a bílé pižmo.

Parfém Chloé Nomade je všechno jiné, jen ne strnulost. Inspirací při jeho vzniku byla touha po svobodě, nenadálých zážitcích a setkávání se zajímavými lidmi. Jeho ingredience připomínají vůně Dálného východu a orientální kouzlo Pohádek z tisíce a jedné noci, ale v moderním hávu. Parfém okouzlí každou ženu, která dokáže vytvořit domov tam, kde se právě nachází. Nebojte se rozbít stereotypy a vyjít z vaší komfortní zóny – parfémovaná voda Chloé Nomade vás podpoří.

Elnino.cz