Zahoďte starosti s oblečením během mateřství díky Krásné mamce

Redakce
01. Červen 2021
Čtenost článku je: 14930 [?]

Jste maminkou a moc dobře víte, jak je složité sehnat dokonale padnoucí oblečení, které byste mohla obléct během kojení? Anebo se na mateřství teprve chystáte, ale už teď máte hrůzu z toho, že budete muset obměnit celý svůj šatník a že budete mít problém s výběrem nového oblečení? Přesně v takových případech vám pomůže česká firma Krásná mamka, která díky svým zkušenostem moc dobře ví, co každá maminka v době kojení potřebuje a které oblečení takové mamince dokonale padne.

Krásná mamka je česká rodinná firma zaměřená na výrobu elegantního oblečení, které ocení každá maminka během kojení i po něm. Dostává se stále více do podvědomí šťastných žen, které díky ní opět nalézají skvěle padnoucí oblečení. Oblečení, které jim zajistí na první pohled protichůdné požadavky – snadné kojení a elegantní vzhled. K založení značky dospěla paní Pavla Šťastná během mateřství. Po narození první dcery totiž zjistila, jak složité je sehnat na dosavadním trhu dokonale padnoucí a funkční oblečení pro maminky.

Pavla vystudovala Textilní fakultu Technické univerzity v Liberci. A právě tyto znalosti dnes úročí ve své práci, při níž považuje za klíčové spojení pečlivě vybraných úpletových materiálů, precizního zpracování, které počítá s obrovskou zátěží kojícího oblečení a důmyslných nadčasových střihů.

Trička a šaty od Krásné mamky můžete pohodlně a bezstarostně nosit při všech možných příležitostech – a to od obyčejných procházek až po sport či slavnostní události. Hlavně se nebudete muset stydět ani za poporodní bříško, neboť ho střihy dokáží pečlivě zakrýt.

Další předností, s níž oblečení od Krásné mamky přichází, jsou heboučké úplety vyšší gramáže, ze kterých je oblečení zhotoveno. Především některé šaty jsou díky těžšímu materiálu příjemně hřejivé, a tak se je nemusíte obávat obléknout ani v chladnějších dnech a neztratit tak krásu. Díky těmto šatům jste schopna i pohodlně nakojit své miminko a přitom se cítit stále elegantně a diskrétně. Nezapomínají ale ani na letní úplety a váš komfort v horkých letních dnech.
 

Krásná mamka

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Krásná mamka

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže