Zájezdy do Jordánska na míru s cestovní kanceláří Travel Planner

24. Říjen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15453

Toužíte po jedinečné dovolené, kterou nikdo z Vašich přátel nezažil, ale nechcete se vydávat do neznáma na vlastní pěst? Vydejte se s Omarem Jamaeinem, zakladatelem cestovní společnosti Travel Planner, na zájezd do krásného Jordánska.

Možností druhu zájezdů nabízí cestovní kancelář hned několik. Můžete si vybrat mezi poznáváním krás a památek Jordánska, speciálním zájezdem s pětidenním trekem divokou přírodou či i velice luxusním prožitkem, kdy budete ubytováni v pětihvězdičkových rezortech u Mrtvého moře s wellness a SPA.

Všechny zájezdy, jež můžete s cestovní kanceláří navštívit, nejsou žádné velké masové akce. Maximální obsazenost je vždy něco kolem 10 lidí.

To nejlepší z Jordánska

Jedná se o zájezd na deset nocí, na který se může přihlásit maximálně 12 osob. Během zájezdu poznáte to nejlepší z Jordánska, jeho památky a krásy v pohodovém tempu, za doprovodu českého průvodce, který s Vámi stráví dobu celého výletu.
Navštěvovaná místa se zaměřují především dle zájmů účastníků, ale i přesto nemůže zájezdu rozhodně chybět celodenní program v poušti Wadi Rum.

Expedice do Jordánska

Jedná se o absolutně jedinečný zájezd, během kterého mimo klasický poznávací okruh, v němž nechybí celodenní program v poušti Wadi Rum, zažijete i pětidenní trek krásnou přírodou, během nějž prožijete i noc v divočině. Při treku se vydáte pěšky z rezervace Dana až do skalního města Petra a nakonec vše zakončíte poklidným odpočinkem u moře.
Na zájezdu s Vámi bude po celou dobu přítomen český i beduínský průvodce.

Zájezdy na míru

Nevyhovuje Vám ani jeden z výše nabízených zájezdů? Pro cestovní kancelář to není žádný problém, jelikož si můžete sjednat vše na míru dle Vašich přání.
S cestovní kanceláří se můžete domluvit na konkrétních požadavcích toho, co byste chtěli vidět, či si nechat poradit místa, která rozhodně stojí za to, abyste je navštívili.
Ozvěte se jim na jejich webových stránkách, kam stačí vyplnit orientační datum odjezdu, přibližnou délku pobytu, počet cestovatelů, jméno, mail a informace, jak si zájezd představujete, a oni se Vám do 24 hodin ozvou s bližšími informacemi.

Galerie

Rozhovory

TRAVEL PLANNER