Zajistěte si každodenní dávku vitaminů, minerálů a antioxidantů díky Super Latte

Redakce
22. Prosinec 2020
Čtenost článku je: 14870 [?]

Hledáte alternativu k šálku lahodné kávy? Vyzkoušejte Super Latte – ručně vyráběné přírodní směsi koření, které jsou rozemlety na jemný prášek. Super Latte směsi jsou připravovány podle starých rodinných receptur, díky nimž si můžete být jisti, že vás jejich chuť doslova ohromí. Nevíte, jak Super Latte za čaje Matcha, kurkumy nebo červené řepy připravit? Nevadí, my jsme pro vás připravili hned několik báječných receptů pro inspiraci, které vás příjemně překvapí. Super Latte lze připravovat i z rostlinných mléčných nápojů, takže jsou vhodné pro vegany nebo pro lidi s intolerancí na laktózu.

Suki čaj Japonská Matcha

Matcha je základem starého japonského čajového obřadu a jedná se o hluboký zelený nálev s bohatou umami, travnatou a lehce nasládlou chutí. Tradičně se pěstuje ve stínu a na kamenné půdě, proto je považován za čaj nejvyšší kvality. Matcha je 100% zelený čaj vyrobený z nejmladších čajových lístků, které jsou následně rozemlety na prášek. Suki čaj japonská Matcha je 100% BIO kvality a je nejlepší takzvanou „ceremoniální“ třídou. Jedna porce čaje Matcha (1–2 gramy) má stejné nutriční hodnoty jako 10 šálků klasicky připraveného zeleného čaje. Zelený čaj Matcha v prášku má totiž 137krát více antioxidantů než běžně připravený zelený čaj.

Více informací o Suki Japonská Matcha naleznete zde. Skvělý tip na přípravu lahodného Matcha Latte najdete zde.

Kurkuma Super Latte

Pokud máte chuť na energetickou a zdravou alternativu ke kávě nebo čaji, zkuste naše kurkuma Super Latte. Kurkuma Super Latte je prvotřídní směsí BIO kurkumy, BIO cukru z kokosových květů, hřejivého BIO zázvoru, BIO kajenského pepře, extraktu z Masala Chai a BIO černého pepře. Směs je bohatá na antioxidanty a nejčastěji vyhledávaná pro své protizánětlivé účinky. Věděli jste, že curcurmin, sloučenina obsažená v kurkumě, je považována za látku poskytující hned několik výhod pro naše zdraví díky svým antioxidačním a protizánětlivým účinkům? Rychlejší vstřebávání kurkuminu do těla se pak zvyšuje při konzumaci spolu s piperinem, klíčovou složkou v černém pepři. Vybrali jsme proto perfektně vyváženou směs kurkumy a černého pepře.

Více informací o Kurkuma Super latte naleznete zde. Tip na přípravu Kurkuma Super Latte najdete zde.

Červená řepa Super Latte

Červená řepa je známá především pro své protizánětlivé účinky, vysoký obsah antioxidantů, vitaminů a minerálů. Bohatá kombinace červené řepy s ingrediencemi, jako je BIO cukr z kokosového květu, BIO zázvor, BIO skořice, BIO černý pepř a BIO kajenský pepř, dokonale posílí váš imunitní systém. Výborná bezkofeinová alternativa k tradičnímu šálku kávy, která dodá tělu potřebnou výživu. S lahodným práškem z červené řepy můžete okořenit své latte, které bude nejen dobře chutnat, ale také získá skvělou načervenalou barvu.

Více informací o Červená řepa Super latte naleznete zde. Vyzkoušejte některý z receptů s Červená řepa Super latte. Recepty najdete zde.

Espresso Warehouse

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže