Zajistěte si krásu a lesklou pleť s novinkami od Chanel

15. Březen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21248

Chanel přichází s novinkami, které zajistí krásnou a lesklou pleť pro všechny své uživatele. A když to doplníte ještě úžasnými stíny a krásnou rtěnkou, bude z vás opravdová modelka! To může potvrdit i Michelle Williamsová, která přinesla teplo na nejnovější předávání cen s červenými rty, karmínově zdůrazněnýma očima a lehce konturovanou pletí. Doutnající vzhled jí vytvořila Celebrity Makeup Artist Angela Levin. Pojďme si tedy pár produktů z této edice představit!

N°1 DE CHANEL RICH REVITALIZAČNÍ KRÉM

DE CHANEL RICH REVITALIZING CREAM, koncentrovaný s extraktem z červené kamélie, olejem z červené kamélie a ceramidy, vyhlazuje vzhled vrásek a dodává pohodlí a zářivost, to vše při ochraně před agresory životního prostředí a chladným zimním počasím. Sametová textura se vstřebává do pokožky a zanechává jí mladistvý jas.

Účinky proti stárnutí testované v zimních podmínkách: Vrásky vypadají o 22 % zmenšené, vzhled pórů je snížen o 10 % a elasticita je zlepšena o 21 %. Pleť je o 52 % pohodlnější a vypadá o 38 % zářivěji. Vzhled zarudnutí je redukován o 61 %. Pokožka vypadá o 84 % vyživeněji a suchost je snížena o 93 %.

Řada N°1 DE CHANEL se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí pomocí udržitelně vyvinutých receptur, které obsahují až 97 % přírodních složek a až 76 % složek pocházejících z kamélie. Každý produkt je umístěn v ekologicky šetrném obalu pro snížení uhlíkové stopy.

N°1 DE CHANEL REVITALIZAČNÍ SERUM-IN-MIST

Sérum v mlze určené k použití pod nebo nad make-up pro osvěžení pleti. Pokožka zůstává hluboce hydratovaná, s mladistvým leskem. Řada N°1 DE CHANEL se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí pomocí udržitelně vyvinutých receptur, které obsahují až 97 % přírodních složek. Každý produkt je umístěn v ekologicky šetrném obalu pro snížení uhlíkové stopy.

LES BEIGES

Všestranná paletka očních stínů pro snadno neutrální vzhled. 5 dlouhotrvajících odstínů odolných proti rozmazání – od jemných po intenzivní, s matným a třpytivým povrchem – nabízí efekt báze, zvýrazňovače a linky. Hedvábné textury kloužou na víčka pro rovnoměrný, zářivý výsledek. Dlouhotrvající pigmenty zajišťují zářivou barvu, zatímco krémová textura umožňuje snadné míchání. Kompakt obsahuje aplikátor štětce s měkkými vlasy.

LE CRAYON LÈVRES

Definujte a vylepšete tvar svých rtů pomocí této krémové tužky na rty. Plně krycí barva s polomatným povrchem hladce klouže a vydrží až 8 hodin. Nevysušující složení, obsahující jojobový olej a deriváty bavlníkových semen, pomáhá rty zklidňovat, zatímco vestavěný štětec na míchání nabízí přesnou aplikaci. Doplňkové ořezávátko zajistí, že tužka bude vždy připravena.

Galerie