Zamilujte se do japonských specialit díky Street Bistro Asia

14. Září 2020

V dnešní moderní době už spoustě lidem nestačí jen česká kuchyně. Ať se zeptáte kohokoliv, vsadíme se, že skoro každý Vám řekne, že je milovníkem asijské kuchyně, která má dnes velký rozmach nejen v České republice, ale i po celém světě. A proto není nikdy dost dobrých asijských bister, které vaří z těch nejkvalitnějších surovin a připravují ta nejlepší jídla. V takovýchto případech tu je pro Vás Street Bistro Asia, k nimž si můžete přijít pochutnat na výborných japonských pokrmech a dalších asijských specialit, nebo si je nechat dovézt až k Vašim dveřím.

Street Bistro Asia nalezneme na Korunní třídě na Vinohradech a jedná se o bistro, které se zaměřuje na výtečné japonské jídlo. Sami majitelé o sobě říkají, že patří bezi „ostřílené gastro-gangstery“, kteří vaří podle těch nejlepších japonských receptů, které si všichni zamilujete. Pochutnat si tu můžete například na takových dobrotách, jako je Ramen. Bistro se může chlubit už několikaletými zkušenostmi z předchozích restaurací, a právě proto přináší kvalitní, čerstvé a rychle připravené pokrmy.

Ve Street Bistro Asia si mohou návštěvníci nyní pochutnat i na sushi, ale pokud chcete zavítat do opravdového světa všech sushi jídel, navštivte Planet Sushi – to je restaurace, kterou vlastníci vytvořili ještě před Street Bistrem a ve které již přes 15 let připravují sushi v moderním a kreativním stylu a nově také se suchým ledem pro efekt. Planet Sushi momentálně celkově modernizuje celou restauraci, její servis a přípravu jídel.

Velikou výhodou bistra je i to, že si můžete pochutnat na svém jídle přímo na místě, pokud jste milovníky příjemného posezení v elegantní restauraci. Zároveň ale není problém si objednat online formou dovezení pokrmů přímo až k Vašim dveřím. To mnohdy využívají i velké firmy, které si chtějí rychle pochutnat na dobrém jídle.

Neváhejte a okuste japonské pokrmy a asijské speciality i Vy sami.

Street Bistro Asia

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže