Zapojte se do členství v GENTLEMEN'S BARBER CLUBU a vyhrajte luxusní ceny!

Ondřej Petera
17. Září 2019

Pokud chcete zažít 100% péči a stát se těmi pravými gentlemany, rozhodně je pro Vás GENTLEMEN'S BARBER CLUB tou nejvhodnější možností. Ke všem gentlemanům, kteří jejich salon navštíví, nabízí ten nejlepší přístup, který v České republice definitivě nemá konkurenta. Mimoto si salon váží všech gentlemanů, kteří je pravidelně navštěvují, proto pro ně má připravený ten nejvýhodnější věrnostní program doplněný slosováním o luxusní a nadstandartní ceny.

GENTLEMEN'S BARBER CLUB navštěvují ti, kteří chtějí vypadat ze všech nejlépe a stvořit ze sebe toho pravého gentlemana. Nejen luxusní sestřih vlasů a vousů, ale ani dokonalý styling není výjimkou. Ke každé službě dostanete výtečnou kávu, karafu vody a sklenku toho nejlepšího výběrového alkoholu.

Již jsem zmiňoval, jak si umí salon vážit svých zákazníku, to ještě umocňuje možnost, kdy se každý může zapojit jako člen jejich klubu. Pokud tak učiníte, získáte členskou kartu, která obsahuje spousty výhod.
Mimo zlevněného ceníku na veškeré služby a 10% slevou na doplňkové zboží nabízené v jejich provozovně, získáte i prémiový doutník, první službu v hodnotě 790 Kč zdarma, slevový kupon na 2000 Kč pro nákup obleku Bandi, který jistě využijí všichni praví gentlemani, a možnost účastnit se privátních večírku, kam se dostanou pouze členi klubu. Nesmíme zapomenout ani na to, že dospělí gentlemani získají při každé návštěvě dvakrát alkoholický drink a mají možnost s sebou vzít dva své syny, kteří mohou téže využít věrnostní kartu.

Navštivte slečny na recepci, vyplňte formulář a kromě výhod, které jsou popsány nahoře, se zapojte do losování o fantastické výhry, které proběhne vždy v lednu za přítomnosti všech obchodních partnerů salonu GENTLEMEN'S BARBER.

Všech deset výborných partnerů, kteří se salonem spolupracují, vybralo pečlivě výhry s ohledem na to, aby se hodili právě pro gentlemany, kteří je navštěvují. Mezi hlavními cenami můžeme nalézt motocykl Harley Davidson, luxusní dovolenou pro Vás a Vaši drahou polovičku, luxusní hodinky UNION GLASHÜTTE v hodnotě 73 000 Kč či doplňkovou stravu v hodnotě 20 000 Kč včetně odborného poradce a spousty dalších hodnotných cen, jejich kompletní soupis naleznete na webových stránkách.
Pro zapojení do slosování stačí splnit jen několik jednoduchých podmínek, což by měl každý gentleman zvládnout. Pokud budete navštěvovat salon v průměru jednou měsíčně a po každé návštěvě ohodnotíte práci svého lazebníka, jste automaticky zařazeni do slosování. Následně bude pozváno do užšího finále těch deset největších gentlemanů, kteří si mezi sebou rozdělí hodnotné výhry, jež si budou později moci užít, s kým budou chtít a především jak budou chtít.

Členská karta je zpoplatněna částkou 3000 Kč na rok, což je oproti tomu, kolik ušetříte a jaké získáte výhody, opravdu nízká suma.
Neváhejte nás navštívit na našich webových stránkách a zapojit se do našeho členství, které Vám přinese spoustu výhod!

Bělehradská 479/114
Praha 2 12000

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor