Zavítejte do malebného hotelu na Malé Straně

16. Září 2020

Už se doma nudíte a potřebujete se vydat někam, kde jste nejspíš ještě nebyli? Milujete Prahu a chcete poznat všechna její zákoutí, kam se běžně kvůli vlně turistů jen tak nedostanete? A co tak se vydat na Malou Stranu, do starobylé historické pražské čtvrti, kde vznikala známá česká díla jako Povídky malostranské od Jana Nerudy nebo kde žil i Franz Kafka? Toto historické místo Vám ve svém okolí nabídne řadu památek jako je Pražský hrad, Karlův most, Chrám sv. Mikuláše a spoustu dalšího. Přesvědčte se v našem článku o tom, že pro Vás bude hotel Appia ideálním a jedinečným místem pro Váš pobyt v Praze

Hotel Appia Residences je malebná hotelová rezidence umístěna v klidném zákoutí Malé Strany pod Pražským hradem. Hotel nabízí ubytování ve 22 stylově zařízených pokojích, suitech a apartmánech, které si ihned při vstupu doslova zamilujete. Na žádném z pokojů nechybí klimatizace či rychlá Wi-Fi, navíc v apartmánech je plně vybavený kuchyňský koutek.

Lobby bar propojený s romantickou zahradou s fontánou a altánem je skvělým místem pro Váš odpočinek nebo pro posezení u kávy či drinku. Jako doplněk si můžete ještě večer přidat relax v hotelové sauně.

Appia Hotel Residences je vhodný i pro pořádání různých konferencí a eventů, rodinných oslav nebo svatebních hostin. V původním historickém sále z 12. století můžete uspořádat originální meetingy, gastronomii Vám zajistíme dle Vašeho přání na nejvyšší úrovni.

Hotel má k dispozici podzemní parkování s možností dobíjení elektromobilů.

Poznejte krásu Malé Strany a ubytujte se v Appia Hotel Residences i Vy.

Appia Hotel Residences

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže