Zažijte jedinečný Valentýn v restauraci Grand Cru

Hana Benešová
06. Únor 2019

Pokud se stále rozhodujete, kam na svátek zamilovaných pozvat svou drahou polovičku, máme pro vás perfektní tip. Proslulá restaurace Grand Cru připravila jedinečné gurmánské valentýnské menu. Jestliže jste oba milovníky prvotřídního jídla a pití, neměli byste tento výjimečný okamžik propásnout. Přijďte si pochutnat na dokonalém pohoštění a užijte si skvělý gurmánský zážitek.

Valentýn, svátek zamilovaných, je jedinečnou příležitostí oslavit se svou drahou polovičkou společně strávený čas. A kde jinde prožít takto důležitou událost než právě ve vyhlášené restauraci Grand Cru? V rámci valentýnského menu si zde můžete pochutnat na vybraných pokrmech, které je možné doplnit prvotřídními víny.

Těšit se můžete na následující speciality:

Sladkovodní raci a chobotnice, avokádo a zázvor (Deutz Rosé, NV, Champagne)

Srnčí carpaccio s černými lanýži a lesními houbami s květákem (Marqués de Murrieta, Capellanía, 2014, Rioja)

Kukuřičná polévka z korýšů a kuřete s foie gras (Willi Schaefer, Riesling Kabinett, Graacher Himmelreich, 2014, Mosel) 

Treska skrei se salátem z květáku, uzený úhoř a romanesco (F. X. Pichler, Grüner Veltliner, Dürnsteiner Liebenberg, 2016, Wachau)

Telecí Rossini, domácí krokety s lanýžovou omáčkou (Burlotto, Barolo Acclivi, 2013, Piemonte)

Čokoládové vejce s mangem a bílou čokoládou (Johann Josef Prüm, Riesling Spätlese, Bernkasteler Badstube, 2014, Mosel) 

Valentýnské menu bez vína vás vyjde na 2590 Kč za osobu, s napárovanými víny na 4690 Kč za osobu. Kvůli limitované kapacitě si nezapomeňte s dostatečným předstihem udělat v restauraci rezervaci na telefonním čísle +420 775 044 076.