ŽILKA OPTIK STUDIO představuje novou kolekci značky LINDBERG

Redakce LUXUS.cz
09. Duben 2019

Bez kvalitních brýlí se nejen na jaře neobejdeme. Obrovský výběr brýlí od věhlasných značek nabízí ŽILKA OPTIK STUDIO. Novinkou v jejich nabídce je nová kolekce značky LINDBERG, která je charakteristická svojí minimalistickou estetikou. 

Značka LINDBERG je synonymem pro zaručenou kvalitu a precizní provedení i těch nejmenších detailů. Pokud jste perfekcionista, měli byste nosit právě tuto značku. Budete-li mít brýle LINDBERG, oznámíte svému okolí, že máte jiný způsob myšlení a dokážete ocenit vysoce kvalitní materiály spolu a výjimečným designem. 

V ŽILKA OPTIK STUDIO si nyní můžete vybrat některé z celkem 9 linií brýlí této značky, včetně těch slunečních. Téměř ve všech modelech je použit titan v kombinaci s pružným acetátem celulózy.

Například v kolekci Air Titanium Rim najdete celotitanové obruby, které váží pouhé tři gramy. Ručně vyřezávané obruby z přírodní rohoviny mají brýle z kolekce Buffalo Titanium. Každá kolekce je jiná, každá originální.

 

S brýlemi LINDBERG si tak na své přijdou jak milovníci funkčního designu, tak ti, pro které jsou brýle nepostradatelným módním doplňkem.