Značka DIOR nabízí nové líčení pro dokonalé řasy, linky a spoustu dalšího

16. Září 2020

Značka Dior tento rok přichází s ještě větším couture stylem než kdy dříve. Aby společnost udržela již zavedenou kvalitu, čerpá inspiraci z vlajkových lodí modních kousků. Nadprůměrně kvalitní řasenka Diorshow posiluje dokonalé zvlnění našich řas s delším opotřebením než kdy dříve. Mimoto nám značka přináší nových 5 barev očních stínů, které byly vybaveny novým couture stylem.

BOLD, EXTREMELY, LONG-WEAR CURL

Hned zpočátku si Diorshow udělalo jméno tím, že dokáží do našich řas vdechnout úžasný objem a zvlnění. Nyní však společnost přináší řasenku s kvalitou, které si mohou ženy užívat až 24 hodin bez známek opotřebení. Produkt je určen pro různé typy řas, které udělá den po dni krásnější – změkčí je a dokáží vytvořit pružnější a silnější dojem, který bude den co den intenzivnější.

A COUTURE WARDROBE FOR THE EYES

Využijte oční stíny, které tu ještě nebyly a které vytvořil Dior i pro ty nejnáročnější zákazníky. Nalezneme je v novém balení, které má evokovat i to, že stíny byly vytvořeny v nových barvách a s novými povrchovými úpravami. Celkově Dior přichází s 6 povrchovými úpravami – matný, saténový, perleťový, kovový, třpytivý a zvýrazňovač.

 

PERFEKTNÍ LINKY

Nový produkt DIORSHOW 24H STYLO je produktem Petera Philipse, který Vám zajistí vytvoření perfektních linek, které jste si vždy přáli. Produkt je velmi praktický – jeho hladká struktura klouže na pokožce a vytváří tučnou čáru. Vysoce pigmentovaná barevná úprava je navíc voděodolná a nabízí až 24hodinové opotřebení.

Produkt je k dispozici ve 2 povrchových úpravách a celkem s 12 odstíny.

Umocněte svou krásu díky produktům značky Dior a oslňte celé své okolí.

DIOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže