Značka Parfums Christian Dior představuje skvělé produkty k Valentýnu

11. Únor 2020

Stále přemýšlíte, čím byste k letošnímu Valentýnu mohli udělat radost své drahé polovičce? Chcete pro ni vybrat nějakou krásnou kosmetiku, ale nedaří se Vám nikde najít přesně to, co potřebujete? Se značkou Parfums Christian Dior budete zaručeně spokojeni!

Vybírejte z velkého množství parfému, rtěnek, make-upů či péčí o pleť – u Parfums Christian Dior najdete doslova cokoliv. Krásná kosmetika udělá Vaší nejbližší jistě velkou radost již z toho, že se bude moci cítit krásnější pro své okolí a především i pro Vás.

Miss Dior Rose N'Roses

Tato dámská vůně umocňuje sílu barevných okvětních lístků a oživující energie citrusových plodů. Neodolatelná vůně květin je vytvořena díky citronu a zářivému růžovému odstínu, který Vás nikdy nepustí.

Dior Lip Glow Oil

Jedinečná rtěnka, která zaručuje lesk na Vašich rtech, jejich dokonalou ochranu a vrácení přirození barvy.

Dior Forever Skin Correct

Korektor zaručující extrémní péči o naši pokožku od rána do večera – odstraňuje zarudnutí, kruhy pod očima, skvrny a všechny další nedostatky.

DIOR PRESTIGE LE MICRO-CAVIAR DE ROSE

Dokonalá péče o pleť, která působí jako dokonalý elixír pro naši pokožku. Celou naši pleť obalí jako obvaz, díky čemuž docílí přirozeného procesu zotavení i té nejkřehčí kůže – okamžitě dosáhneme požadovaného zklidnění. Postupem dní vymizí příznaky stárnutí a revitalizovaná pokožka působí obnoveně.

Parfums Christian Dior

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže