ZUII Organic, přírodní dekorativní kosmetika, která boří mýty, že bez syntetiky to nejde

Redakce Luxus.cz
07. Červen 2019

Biorganica, to je název projektu zaměřujícího se na hledání značek čistě přírodní kosmetiky, který vznikl spojením anglického "Organic" a českého překladu "BIO". Jeho jedinečnost spočívá především ve snaze dovážet do Česka mimořádně kvalitní a účinné bio produkty z celého světa a pomáhat tak šířit povědomí o tom, že čistá příroda má daleko větší sílu než jakákoli umělá náhražka.

Biorganicu si oblíbilo množství skvělých osobností. Spolupracuje například s odbornicí a propagátorkou zdravého stravování a zdravého životního stylu PharmDr. Margit Slimákovou, s autory knih Doba jedová Prof. RNDr. Jiřím Patočkou, DrSc., profesor a prof. RNDr. Annou Struneckou, DrSc, s autorem knihy Tajemství kosmetiky Ing. Vítem Syrovým či úžasnou aromaterapeutkou a skvělou bylinkářkou Jaroslavou Vomáčkovou. Značky, které Biorganica nabízí, jsou k dostání v řadě krásných obchůdků, jóga studií a kosmetických salónů. Všichni lidé, kteří s produkty značky Biorganica pracují, dělají svoji práci srdcem a vědomím, že ji dělají, jak nejlépe umí.

Biorganica má ve svém portfoliu množství produktů jak z řad dekorativní kosmetiky, tak péče o pleť a tělo. Líčení doporučujeme začít podkladovou bází pod make-up (Primerem). Tato báze, bez silikonů a dalších syntetických látek, je k dostání ve čtyřech různých provedeních! Obsahuje třeba růžovou vodu z damašské růže, heřmánek, aloe vera či výtažek z měsíčku, které mají samé blahodárné účinky. Hydratují pleť, snižují její nedokonalosti a účinně bojují proti vráskám. Kromě toho růžová voda z růže damašské zklidňuje případné pupínky či začervenání, tonizuje a reguluje mastnotu pleti.

Vaše tváře budou krásně zářit díky Zuii bio tvářence. Snadno se aplikuje a zůstává na pleti velmi dlouho, i když neobsahuje mastek. Také ta obsahuje samé certifikované organické ingredience. Kromě blahodárných lístků z damašské růže, které naši pleť zklidňují a tonizují, v ní naleznete také výtažky z poupat jasmínu, jež podporují regeneraci poškozených pojivových tkání. Nechybí v ní ani květ jedné z nejstarších léčivých bylin – heřmánku, jenž zklidňuje podráždění a hojí poškozenou pleť. 

Vaše rty budou neodolatelné a smyslné po nanesení Zuii Bii rtěnky Sheer, která obsahuje bambucké máslo. Nejen díky němu je skutečně luxusním zážitkem pro vaše rty. Tato rtěnka bezpochyby patří k té nejlepší dekorativní péči. Má vydatnou krémovou texturu, její pigmenty jsou stvořeny z vyživujících olejů a rostlinných extraktů, které zajišťují dlouhotrvající krytí. Bambucké máslo se stará o zklidnění, ochranu a hydrataci. Kromě toho obsahuje extrakty z jojoby, aloe vera a slunečnice, zkrátka vše potřebné pro dokonalé rty.

Krásu vašich očí zdůrazní tužky na oči Zuii organic. Tyto Bio květinové tužky se díky obsahu krémového bambuckého másla skvěle nanášejí, včelí vosk pečuje o vaše víčka. Ke světle hnědým a zeleným očím se hodí klasická černá tužka Black, pro jemnější líčení je vhodný hnědý odstín Brown. Chcete-li rozzářit pohled, oceníte zelenou Emerald.

Kromě dekorativní kosmetiky značky ZUII nabízí Biorganica také produkty značek Inlight, Naturalis, Teatox, Butterbean Organics a Organyc, které vyrábí vše potřebné pro vaši krásu. Přesvědčte se o tom sami!