NEWS & ARTICLES

23. února se bude konat již XVI. česko-ruský podnikatelský ples Komory SNS

ARTICLE BY

Komora pro hospodářské styky se Společenstvím nezávislých států, speciální obchodní komora, která pomáhá českým exportérům při vyhledávání partnerů v Ruské federaci a zemích SNS, kromě klasických aktivit – podnikatelských misí do zemí SNS, konferencí a seminářů, dvoustranných jednání s delegacemi zástupců firem, přijíždějících do České republiky – pořádá v únoru 2017 již po šestnácté v řadě mimořádnou společenskou a kulturní akci – Česko-ruský podnikatelský ples.

Již několik let se tento ples koná v jednom z nejkrásnějších paláců Prahy - paláci Žofín na Slovanském ostrově. Na plese se pravidelně setkává více než 600 hostů - zástupců českých firem - exportérů a jejich obchodních partnerů, představitelů českých státních institucí a zákonodárných orgánů, jakož i představitelů velvyslanectví Ruské federace a dalších postsovětských zemí, akreditovaných v Praze. Záštitu Česko-ruskému podnikatelskému plesu každoročně poskytuje Velvyslanectví Ruské federace v České republice a také Ministerstvo průmyslu
a obchodu ČR.

Na každý ročník plesu se Komora SNS snaží přivést do hlavního sálu paláce Žofín jako speciální hosty co nejzajímavější umělce. V roce letošním vystoupí známé pěvecké trio LA GIOIA. Celým večerem bude tančící provázet Moondance Orchestra - orchestr Martina Kumžáka, známý z televizní soutěže StarDance Sólisty orchestru jsou Dasha, Naďa Wepperová, Michal Cerman a Dušan Kollár. Česko-ruský podnikatelský ples, který se letos bude konat 23. února, svojí kulturní a uměleckou úrovní patří mezi nejvýše hodnocené akce tohoto druhu v Praze.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

KOMORA PRO HOSPODÁŘSKÉ STYKY SE SNS s.o.k.
266721812
kordacova@komora.cz
Freyova 27, Praha

Firemní články

23. února se bude konat již XVI. česko-ruský podnikatelský ples Komory SNS

24.1.2017

Komora pro hospodářské styky se Společenstvím nezávislých států, speciální obchodní komora, která pomáhá českým exportérům při vyhledávání partnerů v Ruské federaci a zemích SNS, kromě klasických aktivit – podnikatelských misí do zemí SNS, konferencí a seminářů, dvoustranných jednání s delegacemi zástupců firem, přijíždějících do České republiky

Official Press Release

XIII. ČESKO – RUSKÝ PODNIKATELSKÝ PLES

13.3.2014

Ve čtvrtek 6. března 2014 se na pražském Žofíně uskutečnilo tradiční setkání představitelů českých firem – exportérů do Ruské federace a zemí SNS, již XIII. Česko – ruský podnikatelský ples, zorganizovaný Komorou pro hospodářské styky se SNS, speciální obchodní komorou.

Official Press Release

KOMORA PRO HOSPODÁŘSKÉ STYKY SE SNS

11.3.2013

Komora pro hospodářské styky se Společenstvím nezávislých států, speciální obchodní komora (Komora SNS) pomáhá českým firmám vyhledávat potenciální partnery pro spolupráci v  postsovětských zemích.

Official Press Release

XII. ROČNÍK ČESKO-RUSKÉHO PODNIKATELSKÉHO PLESU

5.3.2013

XII. ročník česko-ruského plesu proběhl za reprezentativní účasti hostů z Ruské federace i ČR v paláci Žofín. Akci organizuje Komora pro hospodářské styky se zeměmi SNS, která pomáhá českým firmám vyhledávat partnery v zemích bývalého Sovětského svazu.