4. prosince se uskuteční v hotelu Hilton Mikulášský brunch

Hana Benešová
10. Listopad 2016
Užijte si předvánoční atmosféru v pražském hotelu Hilton a nechte se zde s celou svojí rodinou hýčkat prvotřídními službami i vynikajícími delikatesami. Takovou akcí, spjatou s předvánočním obdobím, je Mikulášský brunch, který se koná již první prosincovou neděli.

Brunch proběhne v restauraci Atrium 4. prosince, od 12 do 15 hodin. Balíček obsahuje neomezeně studený i teplý bufet, z pití víno, pivo a nealko, z teplých nápojů nesmí chybět káva a čaj. Brunch je pro děti do 6 let zdarma, děti od 6 do 12 let mají 50% slevu. Těšit se spolu se svými ratolestmi můžete na speciální program s Mikulášem, andělem a čertem. K dispozici je i hlídaný dětský koutek. Děti budou mít také svůj vlastní dětský bufet, v němž se podávat pizza, hamburgery a řízky.

V rámci menu si budou moci hosté pochutnat na krajených masech, například telecí pečeni s pomerančovou kůrou a šalvějovou krustou. Pro milovníky mořských plodů bude podáván pošírovaný humr a výběr ústřic, sladkou tečkou bude čokoládová fontána s marshmallow a ovocnými špízy. Pokud se brunche, jehož cena činí 1090 korun na osobu, zúčastníte, parkování u hotelu máte zdarma.Více informací naleznete na www. http://www.hiltonprague.cz/.