Aktuální KOLEKCE PUMA FENTY BY RIHANNA je inspirována 18. stoletím, kolekce AW17 školní módou

Redakce
30. Květen 2017
Čtenost článku je: 15224 [?]
V kolekci Puma Fenty by Rihanna SS17 se mísí inspirace 18. stoletím, francouzským rokokem a neoklasicismem a sportovním pouličním stylem. Jarní kolekce je charakteristická mixem extravagantních materiálů, složitých volánů, plisování, krajek, korzetových forem, hravých mašlí a proplétáním mužských a ženských aspektů. To vše v jemných odstínech růžové, mátové, levandulové a bílé.

Rihanna rovněž zůstala věrná sportovnímu dědictví značky PUMA a proměňuje v nové struktury tradiční běžecké soupravy, boxerské oblečení, tenisové šaty či polo trika. Kolekce si hraje s tvary a velikostmi, nechybí ani oversized modely.

„Je to, jako kdyby Marie Antoinetta vyrazila do tělocvičny,“ řekla Rihanna o kolekci. „Jsem nadšená, že je kolekce konečně venku. Byla to velká zábava a zajímavá zkušenost, něco tvořit, pak to vidět na molech a nakonec i v obchodech. Už se těším, jak ji budou nosit lidi venku na ulici, jak vše zkombinují a jak zakomponují modely z řady FENTYxPUMA do svého každodenního života,“ dodala zpěvačka.

Pozdvižení již při své prezentaci způsobily jedinečné boty FENTYxPUMA Bow Slides, které obyčejnou letní obuv k bazénu vyzdvihují do nových sfér. Velmi ženskou verzí kultovních běžeckých bot Trinomic jsou boty FENTYxPUMA Bow Sneaker. FENTYxPUMA Sneaker Boot Zip využívají platformy, zajímavé řešení zipů a kombinaci saténu a kůže. Čtvrtou botou v kolekci je FENTYxPUMA Lace Up Heel z prémiové kůže s jehlovým podpatkem. V České republice jsou vybrané produkty kolekce FENTY k dostání exkluzivně v prodejně Footshop v Praze nebo na www.puma.com.

V Paříži již byla představena také kolekce FENTYxPUMA BY RIHANNA pro letošní podzim a zimu. Nová sezóna se ponese v duchu rebelství a troufalosti a inspiruje se nejrůznějšími skupinami studentů na amerických školách.

Kolekce neuhýbá od dnes již tradičních linií FENTY, tedy oversize modelů, neobvyklých kombinací materiálů a barev či sexy oblečení potírajícího rozdíl mezi dámskou a pánskou módou. K tomu se přidal styl ze školních tělocvičen, takže je v nové řadě množství trenérských sak, fotbalových dresů, sukní podle školních uniforem, sportovních setů či baseballových triček. A co by to bylo za univerzitní módu, kdyby v ní chyběly velké znaky a symboly kolejí a škol.

Rihanna znovu změnila interpretaci tradičních sportovních linií tím, že vdechla nový život do školních uniforem, běžeckých kompletů a oblečení ze sportovních materiálů, k nimž dodala třeba umělé kožešiny. Třešničkou na dortu jsou drobné detaily, např. Rihannino oblíbené číslo 13, rok jejího narození 1988, piercingový zip nebo obrandované knoflíky. Pro více informací o FENTYxPUMA navštivte www.puma.com/rihanna nebo rihannanow.com.

PUMA