ANTI-AGE BY YES VISAGE

04. Srpen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 20926

Udržet si svěží a mladiství vzhled můžete za pomoci moderních vysoce sofistikovaných metod estetické dermatologie nebo díky šikovným rukám plastických chirurgů.

K dosažení maximálního a zároveň přirozeného výsledku je samozřejmě možné kombinovat miniinvazivní péči v ordinaci estetického dermatologa i radikálnější zásah plastického chirurga. Vždy záleží na stavu pokožky, problému, který řešíte a na vašem rozhodnutí, jakou cestou se chcete vydat. Skvělé je, že máte možnost volby. A vězte je z čeho vybírat…

OD HLAVY AŽ PO KRK

Zachovat si krásnou tvář bez výraznějších známek stárnutí, je přání snad každé ženy a dnes i nejednoho muže.

V ORDINACI ESTETICKÉHO DERMATOLOGA

Prvními projevy stárnutí pleti jsou vrásky, postupně se přidávají ochabující kontury tváře, výrazné nosoretní rýhy a ztráta objemu v obličeji. Pomocí moderních laserů, kvalitních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, lipofilingu, plazmaliftingu, moderních niťových technik, případně zkušenou aplikací botulo preparátů lze řešit většinu problematických míst ve tváři.

Hitem tohoto roku je výplň nové generace AestheFill, která funguje nejen jako multifunkční výplň, ale umí si poradit i s mimickými vráskami a zároveň stimulovat tvorbu vlastního kolagenu v pokožce. Zachovává přirozený objem a plnost pokožky. Ta je pevnější, pružnější a krásně vyhlazená. Propůjčuje mladiství vzhled, který vydrží 18 až 24 měsíců, což je téměř dvojnásobná až trojnásobná výdrž oproti klasickým výplňovým materiálům.

V PÉČI PLASTICKÉHO CHIRURGA

Pokud chcete omládnout hned o několik let, bez zásahu šikovném plastického chirurga se neobejdete. Pomoci vám může profesionálně provedený lifting obličeje, který dokáže vyřešit ochablou pokožku obličeje i krku, výrazné nosoretní rýhy, chybějící objem v obličeji i volnou kůži na krku, která může vytvářet až druhou bradu. V závislosti na stavu pokožku a vaší představy jaké proměny chcete dosáhnout, lze podstoupit různě rozsáhlé a různě invazivní techniky a metody liftingu. Ty se velmi často spojují i s plastikou očních víček, která dokáže omladit člověka až o deset let.

  • Klasický facelift – je zákrok, při kterém se odstraněním přebytečné kůže, podkožního tuku a zpevněním vazivového aparátu vypne kůže celého obličeje a případně i krku. Nabízí výrazné omlazení těchto partií.
  • YES Fastlift - je šetrnější alternativou ke klasickému faceliftu, zejména pro mladší klienty. Zaměřuje se na povolenou kůži ve spodní části obličeje, tedy kolem čelistí a na krku. Jde o méně invazivní výkon, lze ho provést v analgosedaci, a i rekonvalescence je výrazně kratší.
  • YES Ponytail Lift – řeší pokleslé oční koutky i obočí a ochablou pokožku v horní polovině obličeje. Jelikož jde o mini invazivní výkon, lze ho provést v analgosedaci či případně v lokální anestezii.

DEKOLT A RUCE

O tvář a krk jsme se už naučili pečovat, proto skutečný věk často prozradí právě dekolt či ruce, na které neprávem zapomínáme. Pojďme to změnit.

V ORDINACI ESTETICKÉHO DERMATOLOGA

Svůdný dekolt vám nezajistí pouze bujné poprsí, je třeba pečovat i o citlivou pokožku této partie. Podobně i hřbety rukou si zaslouží trochu více pozornosti. S nežádoucími pigmentovými skvrnami a celkovým omlazením si poradí laser. S intenzivní hydratací a regenerací zase plazmalifting nebo ošetření za pomoci kyseliny hyaluronové.

V PÉČI PLASTICKÉHO CHIRURGA

Trápí vás povislá kůže paží nebo stehen, která souvisí s přibývajícím věkem nebo výrazným úbytkem váhy? Účinně vám dokáže pomoci pouze profesionální zásah plastického chirurga.

NEZAPOMÍNEJTE NA DOMÁCÍ PÉČI

Pokud si chcete vysněné proměny z rukou estetického dermatologa či plastického chirurga užívat co nejdéle, bez vašeho přičinění se to neobejde. Vybavte se kvalitními kosmetickými produkty a doplňky stravy, které jsou bohaté na kyselinu hyaluronovou a kolagen. Vyzkoušejte krém a sérum z řady Active—12 či doplněk stravy HyaluronCollagen+ SUPERELIXIR, vše od SAY YES COSMETICS.

Více na www.yesvisage.cz a v e-shopu www.sayyes.cz

Galerie

Rozhovory

Klinika YES VISAGE