Artmedica clinic: Buďte okouzlující v každém věku!

Redakce
10. Srpen 2018
Čtenost článku je: 16646 [?]

Kterou ženu netrápí nějaká ta malá nedokonalost, které by se nejraději zbavila. Řešení je snadné. Může navštívit kliniku Artmedica (v Praze a v Karviné) a využít některou z jejích služeb. Kliniku vede MUDr Kateřina Adamcová, lékařka, která se specializuje především na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu. Aby návštěvníkům kliniky poskytla to nejlepší, prošla mnoha školeními.

 

 

MUDr. Adamcová se obklopuje se týmem zkušených odborníků, kteří jsou velmi zruční a mají dokonalé estetické cítění. Právě díky těmto dvěma vlastnostem aplikují změny a zlepšení s výsledkem co možná nejpřirozenějším. Pokud víte, že chcete být krásnější, ale nevíte, kde začít, rádi vám dají odbornou radu.

 

Klinika nabízí široké portfolio estetických a laserových zákroků, které jsou prováděny neinvazivně. O její kvalitě svědčí již více než 2 000 spokojených klientů a 24 let praxe.  

 

Na klinice provádí (mimo jiné) permanentní laserovou epilaci, odstraňují tetování či permanentní make-up, nebo omlazují pleť. Kromě toho nabízí mnoho řešení vrásek, a to jak botulotoxinem, tak výplňovými materiály, dále léčí akné a jizvy. Pro ty, co nejsou spokojeni se svými tukovými zásobami, provádí klinika lipolýzu či liposukci.

Podrobnější informace naleznete na stránkách kliniky, kde se také můžete objednat na osobní konzultaci.

Artmedica clinic

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže