Artmedica clinic: Buďte okouzlující v každém věku!

10. Srpen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16646

Kterou ženu netrápí nějaká ta malá nedokonalost, které by se nejraději zbavila. Řešení je snadné. Může navštívit kliniku Artmedica (v Praze a v Karviné) a využít některou z jejích služeb. Kliniku vede MUDr Kateřina Adamcová, lékařka, která se specializuje především na estetickou, regenerativní a anti-aging medicínu. Aby návštěvníkům kliniky poskytla to nejlepší, prošla mnoha školeními.

 

 

MUDr. Adamcová se obklopuje se týmem zkušených odborníků, kteří jsou velmi zruční a mají dokonalé estetické cítění. Právě díky těmto dvěma vlastnostem aplikují změny a zlepšení s výsledkem co možná nejpřirozenějším. Pokud víte, že chcete být krásnější, ale nevíte, kde začít, rádi vám dají odbornou radu.

 

Klinika nabízí široké portfolio estetických a laserových zákroků, které jsou prováděny neinvazivně. O její kvalitě svědčí již více než 2 000 spokojených klientů a 24 let praxe.  

 

Na klinice provádí (mimo jiné) permanentní laserovou epilaci, odstraňují tetování či permanentní make-up, nebo omlazují pleť. Kromě toho nabízí mnoho řešení vrásek, a to jak botulotoxinem, tak výplňovými materiály, dále léčí akné a jizvy. Pro ty, co nejsou spokojeni se svými tukovými zásobami, provádí klinika lipolýzu či liposukci.

Podrobnější informace naleznete na stránkách kliniky, kde se také můžete objednat na osobní konzultaci.

Galerie