Běhejte ve stylu českých olympioniček: Stewartová a Hrochová trénují v nové generaci PUMA Deviate

Tereza Hrochová, ambasadorka PUMA a česká maratonkyně
02. Červenec 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 01. 08. 2024

Sportovní značka PUMA představuje již třetí generaci technologiemi nabušených modelů z řady Deviate: tréninkovou Deviate NITRO™ 3 a závodní Deviate NITRO™ Elite 3. Oba modely ztělesňují neúnavné usilování značky PUMA o dokonalost v oblasti výkonnostní obuvi a snahu dělat věci jinak. Pro svou prémiovou kvalitu a výkon je zvolily i naše úspěšné maratonkyně Moira Stewartová a Tereza Hrochová, které jsou kvalifikované na letní Olympijské hry v Paříži 2024.

Moira Stewartová, ambasadorka PUMA a česká běžkyně na dlouhé tratě

Moira Stewartová, ambasadorka PUMA a česká běžkyně na dlouhé tratě

Deviate znamená dělat věci jinak, a to potvrzují i nové modely Deviate NITRO™ 3 a Deviate NITRO™ Elite 3. Nová řada výkonnostních bot definuje rychlost způsobem, který běžecká scéna ještě nezažila, a umožňuje běžcům pokořit nové osobní rekordy. Deviate NITRO™ 3 pomáhá atletům zdolávat tréninkové kilometry a Deviate NITRO™ Elite 3 nabízí obrovskou rychlost, která v den závodu podporuje v dosažení nových rekordů. Za PUMOU stojí i české atletky Moira Stewartová a Tereza Hrochová, které zazávodí ve špičkových modelech PUMA na letních Olympijských hrách v Paříži.

PUMA Deviate Nitro 3

PUMA Deviate Nitro 3

Deviate NITRO™ 3 běžce vyzývá k tomu, aby si užili ten nejúspěšnější trénink. Model je vybaven ještě větším množstvím špičkové technologie. PUMA NITROFOAM™ zajišťuje dokonalé odpružení a odezvu a pozvedává odkaz svého oceňovaného předchůdce na ještě vyšší úroveň. Model je doplněn také vrstvou PWR Plate z uhlíkových vláken pro plynulejší a konzistentní rychlost a PUMAGRIP pro lepší trakci i v těch nejtěžších podmínkách. Pro své vlastnosti na ně sází i česká maratonská běžkyně se skotskými kořeny kvalifikovaná na LOH v Paříži Moira Stewartová.

„Kvalitní boty jsou pro mě důležité nejen kvůli svým vlastnostem, ale také kvůli psychice. Příprava na olympijský maraton je náročná, plná intenzivních tréninků. Běžeckým botám musím plně důvěřovat a v PUMA Deviate NITRO™ 3 tu důvěru mám. Věřím, že mi pomohou s přípravou až do Paříže,“ říká ambasadorka PUMA Moira Stewartová.

PUMA Deviate Nitro Elite 3

PUMA Deviate Nitro Elite 3

Druhý model nové generace Deviate NITRO™ Elite 3 je nejlehčí závodní obuv z dílny PUMA, která byla navržena pro běžce tak, aby mohli dosáhnout svého osobního maxima. Je vybavena větším množstvím inovativní pěny NITROFOAM™ Elite – elitní verzí pokročilé technologie pěny napuštěné dusíkem, která běžcům poskytuje vynikající návratnost energie, zatímco vylepšená a tužší vrstva PWR Plate z uhlíkových vláken zvyšuje hnací sílu a umožňuje nositelům uvolnit maximální rychlost. Tenisky si oblíbila i nadějná vytrvalkyně Tereza Hrochová, která se také postaví na start olympijského maratonu v Paříži.

„PUMA je pro mě volbou číslo jedna. Mají skvělé objemovky Velocity 3, ale pro rychlé tréninky jsem si oblíbila právě Deviate NITRO™ Elite 3, běhá se v nich naprosto skvěle, jsou krásně tlumené a přitom rychlé, a navíc v nich nemám po závodě rozbité nohy,“, říká Tereza Hrochová, ambasadorka PUMA a nadějná česká maratonkyně.

Modely PUMA Deviate NITRO™ 3 a Deviate NITRO™ Elite 3 Fireglow jsou k dispozici od 1. července na e-shopech a v prodejnách AD Sport, Best4Run, DextrSport, Footshop, RunningPRO SK, Sanasport, Sportovna.

Galerie

Moira Stewartová, ambasadorka PUMA a česká běžkyně na dlouhé tratě
PUMA Deviate Nitro 3
PUMA Deviate Nitro Elite 3

Rozhovory