BMW představilo novou definici automobilového luxusu: BMW X7

Redakce
22. Říjen 2018
Čtenost článku je: 16504 [?]

Tento vůz v sobě mísí přepychový vzhled, exkluzivitu a prostornost s praktičností a agilními jízdními vlastnostmi, jaké zákazníci od vozu kategorie SAV očekávají. Nejnovější a největší model BMW řady X využívá pokrokové pohonné jednotky a podvozek, velkorysý prostor ve všech třech řadách sedadel, luxusní interiér a pokročilé prvky výbavy k tomu, aby nabídl bezkonkurenční zážitek z jízdy a interiéru. Z elegantního BMW X7 vyzařuje vizuální vyváženost, sebedůvěra a dominantní autorita.

 

Vůz bude uveden na trh v březnu příštího roku. Největší model BMW řady X měří na délku 5151 mm, 2000 mm na šířku a je vysoké 1805 mm. Jeho precizní designový styl charakterizuje úchvatnou, extrémně nápadnou přední část a velká boční okna. Vůz disponuje vysokou světlou výškou, dlouhou linií střechy a dvoudílným víkem zavazadlového prostoru. Kromě toho má mnoho chromovaných prvků a LED světlomety, které jsou součástí standardní výbavy.

Standardních je také sedm míst k sezení.  Druhou řadu sedadel lze volitelně naspecifikovat jako dvě samostatná komfortní sedadla. Každé sedadlo, čalouněné kůží, je elektricky nastavitelné. Nekompromisní je prostor ve třetí řadě sedadel s loketními opěrkami, držáky na nápoje a USB zdířkami.

Objem zavazadlového prostoru lze zvětšit z 326 na 2120 litrů. Standardně jsou dodávána 20“ kola z lehké slitiny, (volitelně 21“ a 22“ kola z lehké slitiny), dále čtyřzónová klimatizace, prostorové osvětlení a trojdílná prosklená panoramatická střecha .

Vůz bude nabízen s nejmodernějšími asistenčními systémy, jako je například systém pro udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, Driving Assistant Professional s asistentem pro řízení a udržování vozu v jízdním pruhu, dále asistent při změně jízdního pruhu a varování před nechtěným opuštěním jízdního pruhu, systém udržující vůz v jízdním pruhu s aktivní ochranou před nárazem z boku či asistent pro vyhýbací manévry.  V BMW X7 bude také nejnovější generace Head-Up displeje.

BMW INVELT