Boty Puma VeloPhasis: Progresivní design s dědictvím běžeckého stylu

24. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24322

PUMA přináší hybridní model lifestylových bot VELOPHASIS: spojení běžeckého dědictví a inovativních technologií. Tento design vychází z důležité části PUMA archivu, přesněji řady COMPLETE, která definovala běžeckou obuv na počátku nového tisíciletí.

Díky této sérii PUMA představila revoluční technologie, jako jsou iCELL, e+CELL a EverRide, které jsou stále hojně využívány běžci po celém světě. Model VELOPHASIS se tak navazuje na toto dědictví a zároveň přináší progresivní vizuální styl kultury Y2K.

Design nové série kombinuje nejlepší prvky obou období, vytvářející stylový lifestylový model. Asymetrická konstrukce svršku bot VELOPHASIS a inovativní materiály vložek jsou přímo inspirované verzí z roku 2000. Honeycombed mesh, texturovaný svršek a výrazná běžecká silueta pak navozují nostalgii po řadě COMPLETE.

První řada bot VELOPHASIS přináší moderní estetiku prostřednictvím své barevné palety. VELOPHASIS Bionic se vyznačuje kovovým vzhledem s krémovými detaily a vložkami v odstínu elektrické modři. Na druhou stranu VELOPHASIS Phased čerpají inspiraci z hnutí Vaporwave a internetové kultury počátku 21. století. Tyto modely jsou charakterizovány výraznými barvami, které vytvářejí kontrast s minimalistickým designem.

PUMA VELOPHASIS Bionic jsou k dispozici na puma.com a 3 barevné varianty VELOPHASIS Phased jsou k dispozici footshop.cz. Na další colorways a vzrušující spolupráce se PUMA chystá v průběhu jara.

Galerie

Rozhovory