Buďte in i s brýlemi! S těmi 3D tištěnými od ONYX Vision se vám to zaručeně povede

Designérka Blanka Rozová s brýlemi z kolekce ONX PURE
09. Listopad 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17075

ONYX Vision je nově vznikající česká značka zaměřená na výrobu 3D tištěných, plně přizpůsobitelných brýlí.

Cílem ONYX Vision je umožnit každému člověku nosit unikátní brýle, které mu perfektně padnou. S nápadem vytvořit brýlové obruby na míru klientovi přišel v loňském roce vizionář Bohumil Nagy.

 

ONYX Designblok 2018

ONYX Designblok 2018

Bohumil Nagy má dlouholeté zkušenosti z optiky a zároveň široké znalosti moderních technologií. S myšlenkou vyrobit 3D tištěné obruby začala dlouhá éra experimentování s různými druhy výrobních procesů a designů. Tvrdá práce se však vyplatila. Představil na trhu produkt, který je unikátní nejen v našem, ale i v celosvětovém měřítku.

 

ONYX Designblok 2018

ONYX Designblok 2018

Nová generace brýlových obrub, se kterou značka ONYX na trh přichází, je přizpůsobitelná přáním zákazníka. Protože jsou při jejich výrobě použity ty nejmodernější 3D skenery, zvolené obruby zákazníkovi perfektně padnou. Zákazníci si mohou vybrat nejen design, ale i barvu a texturu obruby. Díky tomu jsou všechny brýle unikátní a jejich nositel nezapadne do davu. 

 

ONYX Designblok 2018

ONYX Designblok 2018

Od 23. listopadu má značka ONYX svůj vlastní showroom na adrese Karolína Plazza , Sokolovská 694/100, Praha - Karlín, kde si každý může nechat vyrobit svoje vlastní brýle na míru, včetně kompletního optometrického servisu. 

Galerie

ONYX Designblok 2018
ONYX Designblok 2018
ONYX Designblok 2018