BULGARI AMOROMA – Kolekce koženého zboží a doplňků jaro/léto 2022

19. Leden 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17073

AMOROMA je kreativní koncept skrývající se za novou kolekcí koženého zboží a doplňků Bulgari pro sezónu jaro/léto 2022. Pojmenování, které se čte stejně z obou stran, dokonale ztělesňuje obdiv, který značka Bulgari chová k nejbohatšímu zdroji své inspirace – Věčnému městu. Tato úcta dýchá i z celé nové kolekce, jež přináší nekonečně kreativní umělecký odkaz, pozvednutý originálními přístupy a neočekávanými metamorfózami ikonického symbolu Serpenti.

V nadcházející sezóně přichází na scénu nový motiv INFINITUM, který vzdává hold monumentální opulenci a nadčasové kráse Říma. Pracuje s legendárním logem Bulgari, které se stává osobitým prvkem designu.

Kolekce je oslavou nikdy nekončící záře Věčného města v tématu RADIANCE, jež pracuje s novým motivem slunečního paprsku, inspirovaným archivními hodinkami Bulgari. Těšit se můžeme také na nečekané proměny motivu Serpenti, který se představuje ve svěžích a nečekaných podobách, jako je nová Serpenti Bag hobo shape a Serpenti Jewellery bag. Ke slovu se dostávají i originální řemeslné techniky, třeba v případě ultramoderního kousku Serpenti Laser-Cut nebo šperky inspirovaných doplňků Serpenti Heritage Mesh a Serpenti Full Metal Mesh.

Teplé tóny a výrazné interpretace některých ikonických kabelek jsou typické pro další téma nové kolekce s názvem SUNSHINE. Poutavé a radostné paprskovité vzory jsou tvarovány do atraktivních nových motivů, například u kabelky Serpenti Diamond Blast Sunshine Quilted. Oblíbené ikony se představují v příjemných odstínech, plných hřejivého římského světla.

Bulgari zůstává věrno své reputaci „Mistra barev“. Téma nazvané BLOOMING ROME čerpá inspiraci ze vzrušující barevné palety Věčného města. Přináší živoucí detaily a svěží prvky v kombinaci se vzácnými kůžemi v barvách, inspirovaných drahými kameny. Kouzlo svádění ožívá v modelech Serpenti Maxi Cabochon a Serpenti Maxi Chain spolu s dalšími ikonickými styly.

Živoucí svět AMOROMA se stal inspirací pro exkluzivní výběr neodolatelných drobných kožených doplňků včetně mikro a nano kabelek, které pozvednou každý outfit jako malý šperk. Hlavní témata kolekce se objevují také v kolekci textilních doplňků, která nabízí pestrobarevné motivy i kreativní interpretace loga Bulgari.

Kolekce brýlí pro sezónu jaro/léto 2022 je ztělesněním nové okouzlující metamorfózy hada Bulgari. Přináší nové styly Serpenti a nadčasovou klasiku pro muže v inovovaném pojetí v ikonické linii BULGARI BULGARI.

INFINITUM

Vize nekonečna je neoddělitelně spjata s identitou Věčného města, dýchá z kolosálních nápisů na římských obeliscích i z monumentální krásy architektonických skvostů, odolávajících proudu času. Na scénu přichází Infinitum, nový vzor inspirovaný tímto konceptem nesmrtelné krásy. Ikonické logo Bulgari se znovu stává atraktivním prvkem designu a proměňuje se v zajímavý motiv, v němž se donekonečna opakují písmena tvořící logo BVLGARI.

Zajímavý motiv se objevuje na kabelce Bulgari Tote, která je funkčním a elegantním doplňkem, kombinujícím klasiku s rafinovaností. Tělo kabelky z teletiny je nejprve speciálně upraveno pro dosažení extrémní tenkosti, a následně za horka oraženo vzorem Infinitum. Výsledkem je dokonalý trojrozměrný efekt. Následuje aplikace lesklé vrstvy pro jemně se lesknoucí povrch. Prostorná kabelka s venkovní kapsou je dostupná ve variantě z černé či slonovinově opálové teletiny. Lze ji nosit klasicky za dvě svrchní madla nebo přes rameno díky dvojitému skládacímu koženému popruhu.

Nový motiv se objevuje také u drobných kožených doplňků z černé a slonovinově opálové teletiny či kůže v barvě Niagara Sapphire. Jsou mezi nimi peněženky na řetízku či klasičtější dvojité modely, dlouhé peněženky i pouzdra na karty.

RADIANCE

Denní světlo, ale také ty nejrafinovanější barvy. Elegantní jiskření travertinového mramoru a nejjasnější třpyt ranního kuropění. Jasně modré nebe s nádechem zlatého třpytu. Téma RADIANCE se točí kolem jedinečné krásy Říma, jeho přirozené elegance a průzračné aury.

Had Bulgari je zásadní ikonou nekonečné transformace. V duchu konceptu metamorfózy se představuje ve dvou originálních podobách: nové Serpenti Bag hobo shape a moderním Serpenti Jewellery boxu.

Nová kabelka Serpenti Bag hobo shape má zatočené linie a jemný retro nádech. Její smyslné a dobře strukturované kontury se sbíhají do charakteristického tvaru půlměsíce. Je opatřena praktickým zipem, který bezpečně ochrání všechny cennosti. Tělo kabelky ve svrchní části zdobí široký kožený pruh s okouzlující hlavou hada – skrývající čelní magnetický uzávěr – a nový kovový štítek s iniciálou Bulgari. Kabelka je praktická a všestranná: je opatřena novým řetízkem Spiga, v módním silnějším designu, a nastavitelným koženým popruhem pro různé možnosti nošení. Díky pohodlnému koženému madlu můžete kabelku nosit klasicky přes rameno, blízko u těla, nebo stylově na předloktí.

Jedná se o kabelku na každý den, snadno se nosí a kombinuje s nejrůznějšími outfity. Její sofistikovanost tkví v detailech: střední partie je vyrobena ze zrnité a odolné teletiny typu Urban s ležérním vzhledem, nádech jemnosti propůjčují modelu boky z hladké teletiny. V nabídce jsou dvě různé velikosti a tři trendy barvy: safírová, slonovinově opálová a černá.

Galerie