Bulgari B.zero1: nová klasika, která nadchne

24. Únor 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15225

Mějte víru v budoucnost. Vychutnejte si vzrušující pocit spojený s věcmi příštími. Ať už jsou naše sny jakékoliv, jsme stvoření k tomu, abychom měli plány a ambice, abychom si vytyčovali nové životní cíle a především k tomu, abychom věřili svým možnostem dostat se právě tam, kam toužíme. Kolekce B.zero1 plná inovací kráčí vždy o jeden krůček před ostatními. V roce 2022 představuje nadčasovou klasiku v nové podobě, s diamantovým zdobením ve tvaru vlnek. Tento motiv je metaforou mocné hnací síly, která nás posouvá směrem k našim možnostem, personálnímu růstu a vstříc pozitivním změnám. Nové klenoty oslavují činy, které dávají prostor novým začátkům a úžasným a vzrušujícím cestám. 

Kolekce B.zero1 vznikla v roce 1999 na oslavu budoucnosti i nacházejícího roku 2000. Je ztělesněním síly, která je spojená s každým novým začátkem. Ty oslavuje i svým jménem: „B“ v názvu znamená Bulgari, „zero“ jako nula symbolizující nové milénium, „1“ značí nové začátky a nekonečné možnosti. Také ikonický design oblíbené kolekce má v sobě hlubší význam: nekonečná spirála připomíná, že je vždy ten správný okamžik na to vydat se vlastní cestou, protože za každou zákrutou se skrývají nové možnosti a „první kapitola“ příběhu, který může být napsán.

Malé či velké úspěchy, s celosvětovým významem nebo v osobní rovině. Objevy, změny, naplnění dlouho očekávaných životních cílů, povznášející zvraty, nový osobní rekord. A nejen to: i nová práce, nový vztah či přátelství, inspirující cesta. Novinky z kolekce B.zero1 se promění v dokonalou připomínku každého významného okamžiku a nabádají nás: ponořte se s vášní do svého nitra a dejte podobu svým vizím.

Nový prsten B.zero1 připomíná svými plynulými, skulpturálními a dokonale architektonickými liniemi úžasné římské Koloseum. Jeho osobitou centrální spirálu zdobí na obou stranách diamanty osazená vlnka. Jemný detail propůjčuje nádech sofistikovanosti nadčasovému a věčně modernímu designu. Oblíbená ikona se tak proměňuje v novou klasiku. Nové provedení se třemi závity je dostupné ve variantě z 18karátového růžového či bílého zlata. Je spojením legendárního přístupu, bořícího konvence s mocnou silou nové inspirace.

B.zero1 znovu potvrzuje svou pozici šperkařské ikony pro ty, kteří žijí podle vlastních pravidel, nebojí se čelit výzvám a konvencím, a s odhodláním a odvahou kráčí po cestě za splněním menších i větších cílů. Kolekce B.zero1 je výplodem odvážné ambice, která prostřednictvím kreativity a představivosti posunula estetické kódy ve světě šperkařství. Stane se skvělým doplňkem pro každého, kdo se nebojí snít a dělá vše pro to, aby se jasná vize stala realitou.

Galerie