Bulgari představuje novou kampaň WONDERS OF LOVE

28. Duben 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 23687

Téma lásky je nekonečné a nesmírně inspirativní. Klenotnický dům Bulgari se nechal inspirovat touto tématikou a vytvořil novou kampaň nazvanou "Wonders of Love". Cílem kampaně je podpořit a inspirovat lidi, aby se nebáli navázat opravdový vztah s těmi, které milují.

Kampaň se zaměřuje na všechny druhy lásky a oslavuje ji nejen v den svatého Valentýna, ale také v den matek nebo otců. Cílem kampaně je ukázat, že láska osvobozuje a učí nás vyjadřovat své city. Je to připomínka toho, že kouzlo života se skrývá v radosti a emocích.

Hlavní inspirací pro kampaň bylo písmeno "V", které je charakteristickým znakem pro logo BVLGARI a symbolem pro číslici 5. Značka vytvořila pětislovné příběhy, které spojují kulturní odkaz značky s různými podobami lásky. Kampaň pracuje i s asociacemi k číslici 5, která odkazuje na počet prstů na dlani a spojuje vizuálně i hmatově fyzický a emocionální kontakt.

Kampaň Wonders of Love přináší působivé a důvěrné příběhy, které zachycují nejčistší emoce prostřednictvím mocné síly slov, důvěrných obrazů a inspirujících kreací od značky Bulgari.

Přírodní pouto mezi matkou a jejím dítětem je jedním z nejhlubších a nejčistších výrazů bezpodmínečné lásky. Je to silné spojení, které zůstává nezlomné po celý život. Kampaň Wonders of Love se zaměřuje na vděčnost, kterou matky cítí k svým dětem za dar života a přináší nám příběh s názvem "THANKS TO YOU, I AM".

Jednoduché, ale silné snímky plné lásky a tepla zachycují přirozený a instinktivní vztah mezi matkou a dítětem. Zelené detaily v obrazech symbolizují organickou intimnost, kterou tvoří matka a dítě spolu.

Kampaň oživuje speciální a nadčasové kousky z kolekcí Diva's Dream, Serpenti Viper, B.zero1 a Bulgari Bulgari, hodinky Serpenti a atraktivní kožené doplňky, které se promění v dokonalý dárek pro Den matek. Tyto klenoty připomínají nejvzácnější a nejcennější dar, který matky svým dětem dávají - dar lásky.

Pouto mezi otcem a jeho dítětem se vyvíjí každým dnem a vychází ze vzdělávání a učení se. Tuto skutečnost oslavuje značka Bulgari ve své nové kampani pojmenované "BECAUSE YOU SHOWED ME HOW", která se zaměřuje na silný vztah založený na životních lekcích, které se předávají z jedné generace na druhou. Kampaň přináší drobné hračky a hravé předměty, které symbolizují společnou cestu vyrůstání a představují stavební bloky pro pouto mezi otcem a dítětem.

Vzhledem k nadcházejícímu Dni otců nás kampaň vyzývá k oslavě této výjimečné příležitosti nezapomenutelným dárkem. Bulgari představuje exkluzivní výběr produktů, včetně hodinek Octo Finissimo a Bulgari Aluminium a ikonických kožených doplňků, které jsou určeny pro moderní a stylové muže.

Galerie