BVLGARI B.ZERO1 nejen šperky: Kabelka B.zero1

Redakce
27. Březen 2019
Čtenost článku je: 13704 [?]

Od hodinek přes doplňky až po kabelky – již více než dvě desítky let kraluje nekonvenční design B.zero1 se vší kreativitou Bvlgari i mimo svět šperků. U příležitosti významného výročí, které tato kolekce slaví, se avantgardní linie charakteristické pro B.zero1 představují na nové kabelce.

 

Kabelka B.zero1 má prakický a funkční tvar „bucket bag“, který reinterpretuje spirálu slavného prstenu do čistých, ostrých a nekompromisně elegantních linií kabelky. Najdete na ní mnoho odkazů na šperky, zejména v detailech: nezaměnitelná válcovitá spirála je poznat ve stahovacích šňůrkách, zatímco ucho a praktický, odepínatelný a délkově nastavitelný popruh přes rameno jsou napojeny na hlavní tělo kabelky pomocí dvou kroužků s emblematickou dvojitou rytinou BVLGARI.

Tato kabelka, se stejně jako ikonický prsten, hodí pro dynamickou a neúnavnou ženu, ženu plnou sil a emocí. Ženu, která si ji bude brát každý den a všude – bez ohledu na nějaká pravidla o vhodnosti příležitosti k nošení. Protože BVLGARI se hodí zkrátka všude.

Kabelka B.zero1 se nabízí v několika variantách: „šperková“ edice s nekonvenčními materiály, která hravě kombinuje různé barvy a druhy kůže, které do posledního písmene naplňují inovativní odkaz řady B.zero1. Od klasických kontrastů černé a bílé (Black/White Agate), až po barevnější varianty v odstínech Milky Opal/Tropical Turquoise nebo Milky Opal/Sea Star Coral, a luxusní model z bílé teletiny a hadí kůže Origami. Duch B.zero1 žije stále dál a vrací se v nekonečných a nečekaných podobách

Galerie