BVLGARI ROMA: Bella Hadid hvězdou kampaně Bvlgari B.Zero1 Eyewear

Redakce
26. Duben 2019
Čtenost článku je: 12296 [?]

Pro ni není nic nemožné. Je odvážná, nezávislá a vždy sama sebou. Bella Hadid - žena, jejíž magnetická přitažlivost a vrozená síla jsou jako z jiného vesmíru, je ambasadorkou nové kampaně  B.zero1 Eyewear značky Bvlgari, kterou s ní nafotil Ben Hassett.

Je svým nepřehlédnutým stylem vysílá Bella svůj pronikavý pohled skrze skla nových modelů brýlí z kolekce Bvlgari B.zero1. Jako žena, která se nebojí bořit hranice, ztělesňuje ducha brýlí B.zero1 - jediné pravidlo je, že žádná pravidla nejsou napořád – a velkorysou podstatu značky Bvlgari. 

V brýlích se ve zcela nové podobě objevují ostré a avantgardní linie ikonického šperku Bvlgari. Všechny čtyři modely kampaně mají architektonické tvary, výrazný design a kreativně je v nich dekonstruována charakteristická spirála.

Sluneční brýle B.zero1 B.purevibes nerespektují zažité konvence a nabízejí inovaci klasického designu brýlí. Revoluční dekonstrukce ikonických prvků B.zero1 je pro tyto brýle s poloobrubami a tvarem kočičích očí s kovovým dekorativním akcentem typická – jsou ozvěnou legendárního prstenu. Motiv pruhů na sklech evokuje architektonické křivky spirály prstenu B.zero1 a stranice se rodí z průsečíku fluidních geometrií a ostrých linií.

 

 

Spirála B.zero1 je výrazným prvkem i u oblého tvaru slunečních brýlí B.zero1 B.stripe, které se vyznačují invertovanými poloobrubami oválného tvaru s laserem aplikovanými pruhy na bočnicích, díky nimž z tohoto modelu přímo srší osobnost. Charakteristická geometrie designové ikony Bvlgari B.zero1 je zde vetknuta do odlehčené kovové konstrukce obrub a stranic.

Průhledné – ať každý vidí, kdo jste: optické brýle B.zero1 B.glassy jsou ty nejlepší pro sebevyjádření a svobodu. Kdykoliv a kdekoliv. Tyto brýle vám dávají příležitost ozvláštnit svůj osobní styl o designový akcent. Jejich precizní ostrost bude vždycky cool – kombinace kovové obočnice a kulatých skel s moderními stranicemi jsou odlehčenou interpretací odvážných křivek prstenu B.zero1.

 

Brýle B.zero1 B.super mají tu moc, že vždy a všude září. Díky svému zaoblenému pojetí klasických „pilotek“ jsou velmi ženské. Jako futuristický akcent zde slouží kovová obočnice. Tyto brýle nezaměnitelně patří do designové rodiny B.zero1 – mimo jiné i díky kovovému dekorativnímu motivu na bočnicích, který připomíná kreativitu šperku, jenž posloužil jako hlavní inspirace.

 

Galerie