Bvlgari Roma: Serpenti v elektrických barvách – nová kolekce doplňků ke Dni sv. Valentýna

Redakce
25. Leden 2019
Čtenost článku je: 17866 [?]

Lásku bychom měli slavit každý den – ale zejména to platí o Valentýnu. Na nadcházející svátek si značka Bvlgari připravila symbol vášně – nejnovější kolekci doplňků Electro Love.

Kolekce kombinuje intenzitu vášnivé romance s elektrizujícími vibracemi, které člověk cítí, když se na první pohled zamiluje. Electro Love je oslavou srdce a slibuje, že každý zažije pocit zamilovanosti.

Jako svůdný dotek evokující přitažlivost a pokušení, které jsou věrnými společníky touhy, každou z nových kabelek této kolekce zdobí detail srdce prostřeleného šípem, který je odepínatelný.

Sytě tónovaná teletina v odstínech Carmine Jasper či Cobalt Tourmaline je lemována kontrastním probarvením spojů. Červený odstín je symbolem vášně, zatímco modrý se inspiroval takřka elektrickou energií lásky na první pohled.

Motiv srdce se prolíná celou kolekcí – najdete ho na peněžence ve tvaru srdce i pouzdru na karty. Dalším úchvatným dárkem k Valentýnu je náramek Serpenti Soft Heart, který představuje hada vinoucího se kolem zápěstí, aby nakonec spočinul ve vášnivém polibku se srdcem.

Galerie