CARTIER PŘEDSTAVUJE NOVÉ MODELY SLUNEČNÍCH BRÝLÍ

Redakce
05. Březen 2014
Čtenost článku je: 13225 [?]

Cartier je jedním z mála domů, které mají svoji vlastní manufakturu vyrábějící brýle. V manufaktuře ležící ve Val-de-Marne nedaleko Paříže jsou v laboratořích testovány nové návrhy brýlí a technické inovace tak, aby splňovaly ty nejvyšší standardy značky Cartier.

S nadcházející sezónou jaro/léto 2014 Cartier představuje novou kolekci luxusních slunečních brýlí.

Pánské brýle Cartier z kolekce Santos Dumont
Styl každého gentlemana je podtržen nejenom hodinkami, ale také slunečními brýlemi. Kolekce brýlí vzdává hold letci Santosi Dumontovi, pro kterého Cartier vyrobil první pánské náramkové hodinky. Brýle ve tvaru klasických pilotek jsou uprostřed doplněny koženým odnímatelným detailem. Dekor šroubků na nožičkách odkazuje právě na  hodinky Santos. Ve dvou barevných provedeních - ve stříbrném odstínu potažené vzácným rutheniem v kombinaci s černými šroubky a se šedými polarizovanými skly nebo potažené zlatem se zlatými šroubky na dřevěných nožičkách, doplněné hnědými polarizovanými skly.

Dámské brýle Cartier z kolekce Trinity de Cartier v limitované sérii
Limitovaná kolekce brýlí Trinity de Cartier přináší vysoce elegantní a nadčasový vzhled. K dispozici v pěti barevných provedeních - klasická černá, červená  a hnědá se vzorem želvoviny je doplněna o nové zářivé odstíny červené, šedé a hnědé se sametovým vzorem. Exkluzivní detail tvoří propletené kroužky z bílého, růžového a žlutého zlata potažené palladiem, umístěné na na nožickách v úrovni spánků. Barva skel je v šedém nebo hnědém provedení.

 

                                                                                                                                                                        www.cartier.com

Galerie