Champagne Piper-Heidsieck uvádí novinku Essentiel Blanc de Blanc

Hana Benešová
14. Květen 2019

Piper-Heidsieck, prémiová značka champagne, přichází nově s perfektně vyváženým Essentiel Blanc de Blanc. Elegantní ovocná odrůda Chardonnay představuje to nejlepší z terroiru Piper-Heidsieck. Pokud jste skutečný milovník champagne, pak vás toto výjimečně svěží víno potěší.

S Piper-Heidsieck si vychutnáte tu pravou francouzskou eleganci přenesenou do lahve dokonalého suchého champagne Piper-Heidsieck Essentiel Blanc de Blanc. Jedná se o  stoprocentní Chardonnay s 35% obsahem hroznů, které ležely na kalech po dobu 36 měsíců. Díky tomu získalo specifickou vůni po citronové kůře, která vytváří jeho  typickou svěžest. Doprovází ji také buket briošek.

Essentiel Blanc de Blanc se kromě toho vyznačuje výraznou mineralitou, která podtrhuje jeho svěží lehkou chuť. V ní lze zachytit také rozinky, mirabelky či hrušky. Toto temperamentní svěží víno ztělesňuje to nejlepší z terroiru vinařství Piper-Heidsieck i díky velmi plné chuti. Můžete si ho vychutnat v kombinaci s mořskými plody a rybami, ale perfektně poslouží i jako aperitiv.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor