Charitativní módní bazar Be Charity

Be Charity
Začátek akce
22. 11. 2018 16:00
Konec akce
22. 11. 2018 20:00
Místo konání
Žofín Garden, Slovanský ostrov 8, Praha-Nové město
Pořadatel akce
Přejít na Web
Cena vstupenek
Dress Code

Nadační fond Be Charity zve i letos na charitativní módní bazar. Podpořte dobrou věc a navíc získejte luxusní kousky za zlomek původní ceny.

Nadační fond Be Charity pořádá již 12. ročník charitativního módního bazaru. Charitativní akce, která lidi láká pomoci koupí luxusních značek jako Versace, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Valentino a dalších, se uskuteční již ve čtvrtek 22. listopadu od 16 do 20 hodin v restauraci Žofín garden na Praze 1.


Osobně Vám výhodné módní kousky prodají známé osobnosti jako například módní návrhářka Beata Rajská, herečka Ivana Jirešová, novinářka Magdalena Dietlová a další. Celý výtěžek z akce půjde na léčbu handicapovaných klientů nadačního fondu.

Na co můžete těšit?
Ve sbírce najdete k prodeji oblečení a doplňky, jak světových módních značek, tak i českých návrhářů. Ulovit tak můžete nejen kousky Versace, Dolce & Gabbana, Sergio Rossi, Louis Vuitton, Fendi, Tom Ford, Sophia Webster, Roberto Cavalli, MaxMara, Elisabetta Franchi, Marc Jacobs či Valentino, ale i české poklady od Chatty, Klára Nademlýnská, Tatiana Kovaříková, Kateřina Geislerová, Miroslav Bárta nebo Beata Rajská. Na své si přijdou nejen dámy. Vybírat můžete i z kolekcí pánských a dětských.

Úspěch charitativního bazaru Be Charity
Každoročně na charitativní módní bazar Be Charity zavítá přes 500 lidí a díky tak velké přízni se tak loni pomohlo vybrat přes milion korun. „Každý rok jsme při sčítání výsledné částky stále nervóznější. I když si uvědomujeme, že není možné získávat každý rok víc a víc peněz, vždy v to tajně doufáme,“ říka zakladatelka Nadačního fondu Be Charity Barbara Nesvadbová. Do sbírky věcí se také každý rok zapojují například Pavlína Němcová, značky Obsession, Lindex, Coccinelle či Klenoty Aurum. Prostor restaurace Žofín Garden byl také poskytnut zdarma.


Pomozte i mimo Prahu
Udělat radost sobě, svým blízkým a především zdravotně postiženým klientům nadačního fondu můžete i mimo Prahu. Podobná akce spojená s talkshow s Barbarou Nesvadbovou a herečkou a zároveň členkou nadačního fondu Kairou Hrachovcovou pod názvem VIP bazar & Beauty lounge se bude konat 25. listopadu od 13 hodin v Galerii Vaňkovka v Brně. Ve středu 12. prosince od 13. hodin zase proběhne charitativní bazar v Loutkovém sále kulturního domu Trisia v Třinci. Oblečení, které zbyde zajistí společnost Textil Eco, která zajišťuje sběr oděvu a textilu potřebným po celé České Republice. Výtěžek i z těchto prodejů poputuje na konto Nadačního fondu Be Charity.

Fotogalerie: